Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

8,1
80 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 7.4
XSX|S 8.0
NS 8.3
PC 8.4
PS4 8.1
XONE 8.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tribute Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
3.5 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
16.06.2022
Europa:
16.06.2022
Producent:
Tribute Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
3.5 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
16.06.2022
Europa:
16.06.2022

Recenzja redakcji

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge
Krzysztof Grabarczyk

Krzysztof Grabarczyk

8.5
Teenage Mutant Ninja Turtless: Shredder's Revenge - recenzja gry. W skorupie czasu
PS5 XSX|S NS PC PS4 XONE

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge - opis gry

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to chodzona bijatyka wyprodukowana przez studio Tribute Games i wydana przez DotEmu. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Stylem rozgrywki nawiązywał on do klasyków Konami z czasów NES-a i SNES-a, oferując jednocześnie multiplayer dla maksymalnie sześciu osób.

Rozgrywka - Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Tribute Games żywo przywodzi na myśl klasyki Konami. Nie mamy tu do czynienia ze złożoną historią. Cztery żółwie ninja, April O’Neil, Casey Jones i mistrz Splinter muszą po raz kolejny powstrzymać knowania Shreddera i jego pomagierów zagrażających Manhattanowi.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to chodzona bijatyka. Gra oddaje do naszej dyspozycji siedem (wymienionych wyżej) grywalnych postaci. Każda z nich dysponuje unikatowymi wyposażeniem, parametrami (szybkość, zasięg, siła) oraz umiejętnościami, co pozwala nam zdecydować się na tą, która najbardziej odpowiada naszemu stylowi. Schemat zabawy sprowadza się do przejścia z punktu A do punktu B, po drodze zaś eliminujemy zastępy nieprzyjaciół (wojowników należących do Klanu Stopy), a na końcu planszy rozprawiamy się z bossem. Wzorem pierwowzorów z NES-a i SNES-a zdrowie regenerują tu pizze. W trakcie kampanii odwiedzamy zróżnicowane miejscówki: od tych lub innych zakątków Nowego Jorku po Wymiar X.

Produkcja Tribute Games oferuje dwa główne warianty zabawy. Pierwszy to Arcade, który próbuje wiernie odwzorować styl rozgrywki z dawnych czasów. Jest on pozbawiony fabuły i pewnych gameplayowych rozwiązań, a całość należy przejść za jednym razem, gdyż liczba żyć jest ograniczona. Drugi to Story Mode. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z narracyjną otoczką. Do tego dochodzi też jednak zbieranie punktów pełniących funkcję waluty, znajdźki do kolekcjonowania, opcjonalne aktywności, wyzwania itd.

Shredder’s Revenge oferuje multiplayer. Grać może razem nawet sześć osób w wariancie lokalnym lub cztery w sieciowym. Gracze mogą nawet razem odpalać specjalnie techniki kombinacyjne. 

Wideo - Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper