Tamagotchi Connexion: Corner Shop 3

Tamagotchi Connexion: Corner Shop 3

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
NanaOn-Sha
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.09.2007
Europa:
14.11.2008
Producent:
NanaOn-Sha
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.09.2007
Europa:
14.11.2008

Tamagotchi Connexion: Corner Shop 3 - opis gry

Tamagotchi Connexion: Corner Shop 3 o gra reprezentująca gatunek tak zwanych symulatorów życia wyprodukowana przez japońskie studio NanaOn-Sha, twórców serii PaRappa the Rapper, i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się tylko na NDS-ie.

Trzecia odsłona Corner Shop opiera się na podobnych założeniach co dwie poprzednie. Produkcja studia NanaOn-Sha powstała na licencji niezwykle popularnej w swoim czasie marki Tamagotchi. Tutaj jednak zabawa nie polega na opiekowaniu się tytułowymi stworkami, ale na zarządzaniu rozmaitymi przybytkami. Do trzech postaci znanych z poprzedników, czyli Mametchi, Kuchipatchi oraz Memetchi, dołącza tym razem jeszcze czwarta - Violetchi. Wspomniana czwórka usiłuje rozwijać interes w TamaTown, a my im w tym pomagamy.

Zasady nie uległy zmianie. W grze pojawia się trzynaście przybytków i wszystkie są zupełnie nowe (tzn. nie pojawiały się w poprzednich częściach). Znajdziemy tu między innymi lodziarnię, organizację imprez, sklep ze starociami, sklep ogrodniczy, żłobek czy piekarnię. Nie wszystkie są dostępne od razu - do większości z nich dostęp musimy sobie najpierw odblokować. Obsługiwanie klientów przybiera formę minigierek, które korzystają z unikalnych funkcji przenośnej konsoli Nintendo, takich jak ekran dotykowy czy mikrofon. Np. w sklepie ze starociami zdmuchujemy kurz z przedmiotów zaś podczas opieki nad dziećmi śpiewamy im kołysanki. Podczas zmagań odwiedzają nas różne stworki tamagotchi (jest ich najwięcej jeśli chodzi o cykl Corner Shop), które mają różne prośby i życzenia. Najważniejszy jest jednak burmistrz TamaTown. Jeśli zdołamy go usatysfakcjonować, nasz biznes będzie mógł się rozwinąć.

Poza zabawą przy sklepach itd. tamagotchi możemy też wręczać prezenty i ubierać w ciuszki. Gra korzysta swoją drogą z funkcji Wi-Fi, które pozwalają graczom wymieniać się posiadanymi przedmiotami.

Wideo - Tamagotchi Connexion: Corner Shop 3

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper