Fossil Fighters

Fossil Fighters

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Red Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.04.2008
Producent:
Red Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.04.2008

Fossil Fighters - opis gry

Fossil Fighters to gra action-adventure wyprodukowana przez japońskie studio Red Entertainment (przy współudziale Artdink, M2 oraz Nintendo) i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się tylko na NDS-a (i nie wyszedł w Europie).

W grze wchodzimy w buty chłopca, który trafia na Vivosaur Island, wyspę słynącą ze znajdujących się tam licznych skamielin dinozaurów. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki odpowiadamy na serię pytań, które zadecydują o wyglądzie (nie ma możliwości wybrania płci) podopiecznego. Generalnie nacisk fabułę nie jest jednak duży.

Rozgrywkę można podzielić na kilka części. Po pierwsze, poszukiwanie skamielin. Do ich odnajdywania służy nam kilof i sonar. Skamieliny mogą zawierać materiał genetyczny dinozaurów (zwanych tutaj vivosaurami) lub diamenty, które możemy następnie sprzedać w odpowiednim miejscu. Jeśli znajdziemy szczątki dinozaura, zaczyna się prawdziwa zabawa. W laboratorium musimy właściwie przygotować skamielinę, co polega między innymi na jej starannym wyczyszczeniu (do czynności tego typu służy ekran dotykowy). To, jak nam poszło, wpłynie na parametry ‘odtworzonego’ dinozaura. Im sprawniejszy proces, tym lepsze statsy. Wszystkich stworów jest tu łącznie ponad sto.

Trzecia część gry to walki dinozaurów. W drużynie możemy mieć ich maksymalnie pięć, do pojedynków wystawiamy natomiast trzy. Podopieczni posiadają unikalne zdolności, swoje wady oraz zalety. Wraz z postępami zdobywają one także doświadczenie, które rozwija ich potencjał bojowy.

Wraz z postępami otwierają się przed nami również nowe możliwości - nowe miejscówki, a wraz z nimi dostęp do nowych, lepszych skamielin. Naszym głównym celem wytyczonym przez scenarzystów jest poznawanie tajemnic wyspy.

Wideo - Fossil Fighters

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper