Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack

Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Muzyczna
Premiery
Świat:
26.11.2020
Europa:
03.12.2020
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Muzyczna
Premiery
Świat:
26.11.2020
Europa:
03.12.2020

Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack - opis gry

Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack to gra przygodowa inspirowana jRPG wyprodukowana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch.

Fabuła - Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack

Dalsza część tekstu pod wideo

Rhythmic Adventure Pack to w odróżnieniu od ‘głównych’ odsłon serii Taiko no Tatsujin nie gra muzyczna/rytmiczna (a przynajmniej nie jest to jej najważniejsza cecha), tylko przygodowa inspirowana klasycznymi japońskimi RPG-ami. 

W produkcji Bandai Namco mamy w istocie do czynienia z dwiema historyjkami, w których główne role odgrywają bębenki Don i Katsu. W pierwszej próbują odnaleźć niejaką Ticky uprowadzoną przez profesora Timedyne. W drugiej stawiają czoło groźnej organizacji, której działalność zagraża światu.

Rozgrywka - Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack

Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack to, jak wspomniano, gra czerpiąca garściami z klasycznych jRPG-ów. W trakcie rozgrywki eksplorujemy miasta i inne lokacje (jedna z historyjek pozwala nawet podróżować w czasie), odwiedzamy dungeony i staczamy walki z przeciwnikami. Te ostatnie, swoją drogą, są losowe. W niektórych miejscówkach atakują nas przeciwnicy, co sprawia, że przenosimy się na specjalnie wydzielone pole bitwy. Same starcia mają już znacznie więcej wspólnego z głównymi odsłonami cyklu, będąc de facto rytmiczną minigierką. Utrzymywanie rytmu pozwala nam zadawać obrażenia, błędy z kolei nadwątlają bohaterów.

Co warto dodać, gra pozwala nam werbować napotkane potwory. Mają one swoje poziomy doświadczenia i parametry opisujące ich umiejętności, a także mogą być wystawiane do walki. Oprócz tego zdobywamy również kostiumy działające praktycznie tak samo jak RPG-owy ekwipunek (tj. podnosi parametry podopiecznych). 

Wideo - Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper