Taiko no Tatsujin: Drum Session!

Taiko no Tatsujin: Drum Session!

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.10.2017
Europa:
02.11.2018
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.10.2017
Europa:
02.11.2018

Taiko no Tatsujin: Drum Session! - opis gry

Taiko no Tatsujin: Drum Session! to gra muzyczna (rytmiczna) wyprodukowana i wydana przez firmę Bandai Namco Entertainment. Tytuł ukazał się na konsoli PlayStation 4.

Drum Session! to kolejna odsłona popularnej serii gier muzycznych/rytmicznych, w której podczas zabawy korzystamy z kontrolera przypominającego bębenek. Rozgrywka wygląda podobnie jak w wielu innych grach muzycznych. Po ekranie suną symbole, które informują nas, jaką czynność powinniśmy wykonać. Może to być na przykład pojedyncze uderzenie w środek bębenka, pojedyncze uderzenie w jego obrzeże, uderzenie określoną liczbę razy czy uderzanie weń bez przerwy przez określony czas. Pod koniec utworu/sesji jesteśmy natomiast oceniani.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to tryb treningowy, który pozwala nam szlifować umiejętności, tryby pozwalające rywalizować z drugą osobą przez sieć lub lokalnie, Guest Session, gdzie ‘walczymy’ z różnymi gościnnie występującymi tu postaciami (jak Heihachi Mishima z serii Tekken, Hello Kitty, Hatsune Miku czy Pac-Man) oraz Customization Room, specjalny pokój, który urządzamy według własnego widzimisię za walutę gromadzoną podczas rozgrywki.

W grze znajdziemy kilkadziesiąt utworów (po premierze udostępniane były także dlc z dodatkowymi kawałkami) różnego typu. Znajdziemy tu nie tylko japoński pop, ale też utwory z anime, gier video, kawałki przygotowane specjalnie z myślą o Drum Session!, a nawet muzykę klasyczną.

Grę można było nabyć razem ze wspomnianym kontrolerem lub bez niego. Choć Drum Session! oficjalnie nie ukazało się na Zachodzie, tytuł oferuje angielskie napisy.

Co warto dodać, przy grze (i ogólnie przy serii) jako rysowniczka pracowała Yukiko Yoko, prywatnie żona Yoko Taro (twórcy serii Drakengard i NieR).

Wideo - Taiko no Tatsujin: Drum Session!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper