Persona 3: Dancing in Moonlight

Persona 3: Dancing in Moonlight

7,3
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.5
PS Vita 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Atlus
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
24.05.2018
Europa:
04.12.2018
Producent:
Atlus
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
24.05.2018
Europa:
04.12.2018

Persona 3: Dancing in Moonlight - opis gry

Persona 3: Dancing in Moonlight to gra muzyczna wyprodukowana przez Atlus (konkretnie przez P-Studio odpowiedzialne za serię Persona). Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Dancing Moon Night to kolejna odsłona tanecznej serii Atlusa. Pierwsza, czyli Persona 4: Dancing All Night, bazowała na czwartej części serii Persona, opisywana tu produkcja powstała natomiast na podstawie Persony 3. W Dancing Moon Night występują postacie znane z ‘trójki’, które tańczą do utworów z tej gry (i nie tylko; są także nowe kawałki).

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka pozostała bez większych zmian względem pierwowzoru. Na środku ekranu pojawiają się nutki, które następnie suną w kierunku rogów ekranu. Gdy doń dotrą, musimy wcisnąć odpowiedni przycisk (używamy sześciu). Nutki występują w trzech rodzajach. Jeden wymaga tylko klepnięcia konkretnego przycisku, drugi jego przytrzymania, a trzeci dwukrotnego wciśnięcia. Im bardziej precyzyjni będziemy, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Jeśli idzie nam wyjątkowo dobrze, możemy włączyć Fever Mode, który dodatkowo podkręca tempo. Co warto w tym miejscu dodać, gra daje nam możliwość wyboru partnera do stanu Fever Mode, co zmienia choreografię (w zależności od relacji między postaciami).

Głównym wariantem rozgrywki w Dancing Moon Night jet tzw. Commu Mode, który zastąpił tryb fabularny z Persona 4: Dancing All Night. Posiada on pewien punkt wyjścia (bohaterowie trafią do Club Velvet, gdzie urządzony zostaje konkurs taneczny), ale zasadniczo nie mamy tu do czynienia z fabułą w ścisłym tego słowa znaczeniu, tylko z interakcjami między postaciami.

Gra była po premierze wspierana dodatkami (także darmowymi) dostarczającymi m.in. nowe postacie, ciuchy czy utwory.

Wersja z PS4 oferowała także wsparcie z VR, pozwalając nam (dzięki goglom) oglądać niektóre lokacje i modele.

Wideo - Persona 3: Dancing in Moonlight

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper