TOHU

TOHU

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 7.0
XONE -
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Fireart Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
28.01.2021
Europa:
28.01.2021
Producent:
Fireart Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
28.01.2021
Europa:
28.01.2021

TOHU - opis gry

TOHU to przygodówka point-and-click wyprodukowana przez Fireart Games i wydana przez The Irregular Corporation. Tytuł ukazał się na PC, konsolach PS4, Switch i Xbox One oraz platformie Google Stadia.

Fabuła - TOHU

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie, które składa się z wielu rybich planet. Główną bohaterką jest Dziewczyna (The Girl) zamieszkująca jedną z nich. Prowadzi ona przyjemne, pozbawione niepokojów życie, ale sielanka zostaje przerwana, gdy nieznany intrygant postanawia zepsuć Święty Silnik, urządzenie, które napędza cały jej świat. Bohaterka postanawia znaleźć narzędzia umożliwiające dokonanie naprawy, w związku z czym wyrusza w długą podróż. W jej trakcie dowie się ona o tym, co skrywa się pod podszewką rzeczywistości.

Rozgrywka - TOHU

Jeśli chodzi o rozgrywkę, TOHU to klasyczna przygodówka point-and-click. Nasza podopieczna odwiedza różne planety tworzące ‘rybie’ uniwersum (są one jednak niewielkie, składając się z pojedynczych lokacji), gdzie przede wszystkim skupia się na rozwiązywaniu łamigłówek. Jak przystało na grę tego typu, rozgrywka sprowadza się w głównej mierze do klikania w najróżniejsze interaktywne elementy otoczenia celem znalezienia sposobu pozwalającego kontynuować przygodę. Najczęściej rzecz sprowadza się do wyszukiwania przedmiotów i używania ich w odpowiednich miejscach. Dziewczyna dysponuje ograniczoną ilością miejsca w inwentarzu, lecz generalnie rzecz biorąc bibelotów tego czy innego rodzaju nie ma tu wiele.

Zabawę urozmaica kilka dodatkowych patentów. Po pierwsze, bohaterka potrafi przeistoczyć się w swoje mechaniczne alter ego, Cubusa, co pozwala jej radzić sobie z wyzwaniami wymagającymi więcej siły fizycznej. Po drugie, twórcy przygotowali kilka zręcznościowych minigierek, z którymi mamy do czynienia na niektórych etapach przygody. 

Wymagania sprzętowe - TOHU

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Intel i3 3.3 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 660 (2048 MB) / Radeon R9 285 (2048 MB)
  • DirectX: Wersja 9.0c
  • Miejsce na dysku: 13 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - TOHU

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper