Life of Delta

Life of Delta

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Airo Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
13.03.2023
Europa:
13.03.2023
Producent:
Airo Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
13.03.2023
Europa:
13.03.2023

Life of Delta - opis gry

Life of Delta to przygodówka point-and-click wyprodukowana przez Airo Games i wydana przez Daedalic Entertainment. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. 

Fabuła - Life of Delta

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie zniszczonym przez nuklearną katastrofę. Ziemi nie zaludniają już ludzi, zastąpiły ich roboty, jaszczury i zmutowane zwierzęta. Jednym z takich robotów jest główny bohater, niejaki Delta, który wkrótce ma zostać wycofany z obiegu – czyt. zostać rozpuszczony w kwasie. W ostatniej chwili Deltę z opresji ratuje jednak robot Joe i zabiera go do domu. Akt nieposłuszeństwa nie pozostaje bez reakcji – Joe znika wzięty na celownik służb porządkowych. Delta postanawia mu pomóc w podzięce za ratunek.

Rozgrywka - Life of Delta

Life of Delta to gra przygodowa point-and-click. Pod względem rozgrywki produkcja Airo Games nie odbiega znacząco od klasyki gatunku. Nasz podopieczny eksploruje różne zakamarki tutejszego świata i rozwiązuje kolejne problemy, co stopniowo przybliża go do realizacji głównego celu - odnalezienia wspomnianego Joe. W praniu sprowadza się to do pomagania różnym napotkanym NPC-om dla których wykonujemy zadania. Może to być naprawianie innych robotów, pomoc krowie w trawieniu części statku czy pomoc tańczącej roślinie.

Łamigłówki polegają na używaniu przedmiotów w odpowiednich miejscach, jak w przypadku przygotowywania sushi czy prób odwrócenia uwagi psa. Zabawę urozmaicają również zręcznościowe minigry.

Wideo - Life of Delta

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper