Syphon Filter 3

Syphon Filter 3

Ocena wg platformy:

PSone 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bend Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.11.2001
Europa:
30.11.2001
Producent:
Bend Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.11.2001
Europa:
30.11.2001

Syphon Filter 3 - opis gry

Syphon Filter 3 jest grą akcji z elementami skradanki wyprodukowaną przez należące do Sony Bend Studio i wydaną przez Sony Computer Entertainment na PlayStation w 2001 roku. Tytuł rozwija formułę poprzednich części, oferując przy tym nowy styl prowadzenia narracji.

Syphon Filter 3 w dziedzinie rozgrywki nie różni się zasadniczo od poprzednich dwóch części. Głównym bohaterem jest wciąż Gabe Logan. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, choć możemy przełączyć się też na widok z pierwszej, gdy chcemy dokładniej wycelować (za pomocą L1). Broni jest całkiem sporo, zdecydowana większość zaliczyła powrót, ale twórcy pomyśleli także o nowych zabawkach. Jak ostatnio, struktura rozgrywki opiera się na wypełnianiu misji o różnych wytycznych polegających przeważnie na dotarciu we wskazane miejsce.

 

Największa zmiana zaszła w kwestii prowadzenia narracji. Tym razem nie wypełniamy po prostu kolejnych zadań z grubsza przedstawiających spójną od początku do końca historię, ale bierzemy także udział w retrospekcjach bohaterów, np. poznajemy okoliczności w jakich Lian Xing poznała Logana. Co równie istotne, do dyspozycji oddano nam więcej grywalnych postaci. Oprócz wspomnianej dwójki będzie to np. także  Dr Mujari. Gorsza wiadomość jest jednak taka, iż nie ma między nimi większych różnic.

 

Dla ludzi, których znudzi główny wątek (albo z nim się uporają), przygotowano natomiast tryb dla dwóch graczy, a także pięć minigier, tj. Assassinate, Eliminate, Demolition, Thief i Biathlon. Musimy je jednak najpierw odblokować.

 

Syphon Filter 3 uchodzi za solidną produkcję, jednak w 2001 roku wyraźnie było już czuć zmęczenie materiału. Oprócz tego wielu było zdania, iż gra jest bardziej dodatkiem do “dwójki” niż pełnoprawną kontynuacją.

Wideo - Syphon Filter 3

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper