Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

7,7
34 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.6
X360 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Backbone Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
22 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.11.2008
Europa:
26.11.2008
Polska:
26.11.2008
Producent:
Backbone Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
22 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.11.2008
Europa:
26.11.2008
Polska:
26.11.2008

Super Street Fighter II Turbo HD Remix - opis gry

Super Street Fighter II Turbo HD Remix jest bijatyką 2D stworzoną przez amerykańskie studio Backbone Entertainment i wydaną przez japońską firmę Capcom na jesieni 2008 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 w dystrybucji cyfrowej.

Produkcja Backbone Entertainment jest remake’iem Super Street Figher II Turbo, zawierającym w sobie obie wersje: Classic oraz HD Remix. Super Street Fighter II Turbo HD Remix jest tradycyjną bijatyką 2D, w której dwóch wojowników toczy pojedynek jeden na jeden. Aby zwyciężyć, trzeba oczywiście zbić pasek życia oponenta do zera lub w przypadku zakończenia walki po czasie, posiadać dłuższy pasek niż przeciwnik. System walki jest bardzo głęboki, co w połączeniu z wyjątkowo wysokim tempem gry, pozwala sprawnemu graczowi tworzyć kombinacje ciosów, powodując, że rywal przegra starcie, zanim zdoła wyprowadzić cios.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najważniejszą rzeczą w czasie pojedynków jest umiejętne balansowanie między zagraniami oponenta, gdyż w trakcie przyjmowania ciosów przeciwnika ładuje się specjalny pasek, który podzielony został na dwie części. Kiedy pasek zostanie wypełniony dostateczną porcją energii, przed graczem otwiera się możliwość wykonania mocarnego ataku o nazwie Ultra Combo. Super Street Fighter II Turbo HD Remix, oprócz trybów dla samotnego gracza oferuje również multiplayer online. Producenci gry oddali do naszej dyspozycji listę najlepszych graczy, pojedynki z przyjaciółmi i turnieje. Pojedynki w Sieci przebiegają szybko i sprawnie, a gra nie laguje nawet na słabszych łączach rzędu 512 kb/s.

Backbone Entertainment dołożyło wiele starań, aby remake kilkunastoletniej gry z ery szesnastobitowców prezentował się godnie na ekranie współczesnych telewizorów. Modele zawodników stworzono od nowa, animacja działa bardzo płynnie i nie spada poniżej sześćdziesięciu klatek na sekundę. Super Street Fighter II Turbo HD Remix działa w rozdzielczości 1080p, deweloper zaimplementował również obsługę trofeów/osiągnięć. 

Wideo - Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper