Marvel vs. Capcom Origins

Marvel vs. Capcom Origins

7,2
21 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.1
X360 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
25.09.2012
Europa:
10.10.2012
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
25.09.2012
Europa:
10.10.2012

Marvel vs. Capcom Origins - opis gry

Marvel vs. Capcom Origins jest kompilacją dwóch odsłon serii, w które wcześniej można było zagrać wyłącznie na automatach. Produkcja pojawiła się w cyfrowej dystrybucji w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2012 roku.

W skład kompilacji wchodzi Marvel Super Heroes, którego premiera odbyła się w 1997 roku, oraz Marvel vs. Capcom: Clash of Super Heroes, jakie zadebiutowało w roku 1998. Za przygotowanie tej produkcji odpowiedzialna jest ekipa Iron Galaxy Studios, która nie tylko poprawiła jakość oprawy graficznej, podmieniając tekstury i podwyższając rozdzielczość, lecz również wzbogaciła ją o możliwość zabawy w Sieci, nowe wyzwania oraz elementy do odblokowania.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Marvel vs. Capcom: Origins znalazły się dwa główne tryby rozgrywki. Na sprawdzenie czeka tu zarówno trening, dzięki któremu możliwe jest poznanie podstaw systemu walki, jak i tryb Arcade, gdzie gracz jest rzucany na głęboką wodę. W trybie multiplayer natomiast w kolejce po zwycięstwo może ustawić się maksymalnie ośmiu graczy. Ponadto przygotowano tryb obserwatora oraz opcję zapisywania powtórek.

Twórcy zawarli tutaj kilka nowości wśród których znalazły się nowe warianty wyświetlanego obrazu. Do użytku oddano kilka zróżnicowanych ustawień kamery, a także rozmaite filtry narzucane na obraz. W zamian za wykonywanie poszczególnych wytycznych gracze mogą odblokowywać bonusy pokroju szkiców koncepcyjnych, materiałów zza kulis oraz sekretnych zawodników. Ci obejmują zarówno bohaterów uniwersum Marvela, jak i zawodników znanych z serii Street Fighter czy Mega Man.

Wideo - Marvel vs. Capcom Origins

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper