Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001

Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001

8,1
35 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.6
XBOX 8.0
GC 9.2
DC 8.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.09.2001
Europa:
30.11.2001
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.09.2001
Europa:
30.11.2001

Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001 - opis gry

Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001 to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana  i wydana przez firmę Capcom. Tytuł ukazał się na konsolach Sega Dreamcast, PS2, GameCube i Xbox.

Fabuła - Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra jest kontynuacją Capcom vs. SNK: Millennium Fight 2000. Akcja ‘dwójki’ rozgrywa się rok później. Skonfliktowane organizacje Garcia Financial Clique i Masters Foundation organizują nowy turniej z główną nagrodą w wysokości miliona dolarów, w którym udział postacie znane bijatyk Capcomu i SNK. Łącznie czterdzieści osiem zawodników i zawodniczek.

Rozgrywka - Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001

Mark of the Millennium 2001 to, podobnie jak poprzednik, dwuwymiarowa bijatyka, jednak twórcy wprowadzili do formuły rozgrywki sporo zmian. O ile dla przykładu poprzednik bazował na systemie The King of Fighters, tak sequel czerpie już z serii Street Fighter. Podczas rywalizacji korzystamy z sześciu przycisków odpowiedzialnych za kopniaki i ciosy pięścią o różnej sile uderzenia. Drugie novum to drużyny składające się z trzech, a nie czterech postaci. W ‘dwójce’ wraca ratio, jednak tym razem nie jest ono na stałe przypisane zawodnikom, tym razem to my decydujemy, jak je rozdysponować.

W Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001 wraca patent z Grooves. Najogólniej rzecz biorąc są to style rozgrywki, które możemy wybrać przed rozpoczęciem zmagań. Do wyboru są dwa - jeden przygotowany dla fanów produkcji Capcom, drugi dla fanów SNK. W zależności od decyzji inaczej działa specjalny wskaźnik obecny na dole ekranu.

Wersja na GameCube i Xboxa została wydana pod tytułem Capcom vs. SNK 2 EO. Największa nowość to funkcja Easy operation, która pozwala wykonywać bardziej złożone techniki zwykłym wychylaniem gałki w odpowiednim kierunku.

Wideo - Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper