Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

6,9
16 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE -
NS -
PC 6.8
XBOX 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Wideload Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.11.2005
Europa:
10.02.2006
Polska:
25.05.2006
Producent:
Wideload Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.11.2005
Europa:
10.02.2006
Polska:
25.05.2006

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse - opis gry

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse to gra akcji wyprodukowana przez amerykańskie studio Wideload i wydana w Europie przez THQ. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsoli Xbox (dostępny był też w ramach kompatybilności wstecznej na Xboxie 360). Za jego stworzenie odpowiadał Alex Seropian, jeden z twórców serii Halo.

Historia rozpoczyna się w latach 30. XX wieku. W Stanach Zjednoczonych trwa właśnie wielki kryzys gospodarczy. Główny bohaterem jest Edward "Stubbs" Stubblefield jest sprzedawca podróżującym po kraju i próbującym zarobić na życie. Walkę o egzystencję umila mu związek z niejaką Maggie Monday, który jednak nie podoba się jej ojcu. Ten w końcu zabija Stubbsa i wyrzuca jego ciało gdzieś w dziczy. Mija ponad dwadzieścia lat. Syn Maggie jest przemysłowcem z miliardami na koncie i właśnie zaczyna się budować na miejscu wiecznego spoczynku głównego bohatera. Sprawia to, że ten niespodziewanie wraca do życia i kieruje nim chęć zemsty.

Kluczem do dokonania zemsty jest robienie zadymy, a konkretnie przemiana innych w takie same zombie. Możemy to uczynić poprzez zjadania mózgów nieszczęśnikom (co regeneruje trochę zdrowia) lub zadając im wystarczająco obrażenia. Tu warto zaznaczyć, że Stubbs nie korzysta z bardziej konwencjonalnych broni, ale np. ze swoich części ciała (nabywanych wraz z postępami). Poza tym nasz podopieczny potrafi używać także różnych pojazdów oraz odczepić swoją dłoń, którą następnie jest w stanie przeczesywać teren i dostawać się w miejsca normalnie niedostępne.

Zombiakami można następnie dowodzić, co niesie z sobą rozmaite korzyści. Mogą one być na przykład naszą osłoną gdy ścieramy się z nieprzyjaciółmi posiadającymi broń palną. Umarlaki mogą też atakować zwykłych ludzi, dzięki czemu ci zasilają naszą armię.

Oprócz singla gra posiada także tryb multiplayer dla dwóch graczy (podzielony ekran).

Wideo - Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper