SpyHunter

SpyHunter

5,5
13 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS2 5.5
XBOX 5.0
GC -
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Paradigm Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
24.09.2001
Europa:
19.10.2001
Producent:
Paradigm Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
24.09.2001
Europa:
19.10.2001

SpyHunter - opis gry

SpyHunter to gra akcji wyprodukowana przez Paradigm Entertainment i wydana przez Midway Games. Produkcja ukazała się najpierw na PlayStation 2, a następnie została przeniesiona na Xboxa, GameCube’a, Game Boy Advance i PC (za konwersje odpowiadały inne studia). SpyHunter to kontynuacja klasyka o tym samym tytule z 1983 roku.

Głównym bohaterem gry SpyHunter jest Alec Sects, w przeszłości pilot F-15, którego zadaniem jest zniszczenie międzynarodowej korporacji Nostra. Na jej czele stoi Daemon Curry, który jest święcie przekonany o swoim mesjańskim powołaniu. By z nim walczyć, do życia powołana zostaje specjalna grupa SpyHunter.

Dalsza część tekstu pod wideo

Założenia rozgrywki są podobne jak w przypadku oryginału, choć w kontynuacji kamera umieszczona jest za samochodem, a nie nad nim. Struktura gry oparta jest na wykonywaniu misji (tych jest czternaście), przy czym składają się one z jednej obowiązkowej wytycznej oraz kilku opcjonalnych. Mogą to być różne rzeczy, choć przede wszystkim gameplay polega na parciu przed siebie i niszczeniu pojazdów nieprzyjaciela, na co mamy ograniczoną ilość czasu. Kiedy indziej może jeszcze chodzić o ucieczkę trabantem z walącego się magazynu lub eskortę towarzyszy.

Interceptor, bo tak nazywa się pojazd którym kieruje bohater gry SpyHunter, jest uzbrojony po zęby, chociaż na wstępie do naszej dyspozycji jest tylko karabin maszynowy i olej. Z czasem arsenał robi się jednak pokaźniejszy - dochodzi między innymi miotacz ognia, rail gun, wyrzutnia rakiet i inne zabawki. Samochód posiada ponadto funkcje pozwalające dokonywać transformacji w łódź i motocykl.

SpyHunter, poza głównym wątkiem, posiada tryb multiplayer dla dwóch graczy, w którym razem ze znajomym możemy brać udział w różnych wyzwaniach, np. w zabijaniu kurczaków.

Co warto jeszcze dodać, w wersji na Xboxa twórcy wrzucili na płytę oryginał z 1983 roku.

Wideo - SpyHunter

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper