Angry Birds Reloaded

Angry Birds Reloaded

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rovio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
16.07.2021
Europa:
16.07.2021
Producent:
Rovio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
16.07.2021
Europa:
16.07.2021

Angry Birds Reloaded - opis gry

Angry Birds Reloaded to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez Rovio. Tytuł ukazał się na urządzeniach Apple w ramach usługi Apple Arcade. Był on rebootem serii Angry Birds.

Rozgrywka - Angry Birds Reloaded

Produkcja Rovio to reboot popularnej serii Angry Birds, który stawia nieco większy nacisk na otoczkę narracyjną, a przez to buduje silniejsze powiązania z innymi odsłonami cyklu i filmami.

Główne założenia rozgrywki pozostały bez zmian. Angry Birds to wariacja na temat gier artyleryjskich, których korzenie sięgają lat 70. Naszym zadaniem jest eliminowanie zielonych świń lub innych przeciwników porozmieszczanych na planszy, co czynimy wystrzeliwując tytułowe ptaszyska z wielkiej procy. Świnie oczywiście bywają łatwiej lub trudniej dostępne, mogą na przykład być schowane w konstrukcjach zbudowanych z drewna, szkła bądź kamienia. Tu i ówdzie znaleźć też można specjalne elementy otoczenia (jak trotyl) mogące pomóc w zrealizowaniu zadania lub skorzystać z power-upów. Zabawa polega na wyeliminowaniu wszystkich świń/innych nieprzyjaciół wykorzystując określoną liczbę prób. Po wszystkim jesteśmy oceniani w skali od jednej do trzech gwiazdek.

Głównym wariantem rozgrywki jest tryb ‘fabularny’. Względem pierwowzoru w grze pojawiają się nowe ptaszyska, przeciwnicy oraz wyzwania urozmaicające zmagania. Żywotność zabawy wydłużają również sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy z całego świata. 

Wideo - Angry Birds Reloaded

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper