Sonic & Sega All-Stars Racing

Sonic & Sega All-Stars Racing

7,2
58 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.9
PS3 7.3
X360 7.1
Wii 7.8
DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
19 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
23.02.2010
Europa:
26.02.2010
Polska:
26.02.2010
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
19 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
23.02.2010
Europa:
26.02.2010
Polska:
26.02.2010

Sonic & Sega All-Stars Racing - opis gry

Sonic & Sega All-Stars Racing jest grą wyścigową z udziałem Sonica i innych postaci z popularnych gier firmy Sega, wydaną przez japońską firmę w lutym 2010 roku na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Wii, DS i PC.

W Sonic & Sega All-Stars Racing gracz znajdzie nie tylko pojedyncze wyścigi, lecz całą masę innych, ciekawszych trybów rozgrywki. Jednym z nich są Misje, gdzie wcielając się w jedną z dostępnych postaci wykreowanych przez firmę Sega, wypełniamy różnego rodzaju zadania. Większość wyzwań różni się, i to bardzo, od zwykłego wyścigu - gracz ponownie zasiada za sterami gokarta, lecz celem nie staje się przyjazd na pierwszym miejscu czy eliminacja przeciwników, lecz różnorakie wyzwania zręcznościowe. I tak, wcielając się w Sonica, gracz musi uzbierać jak największą liczbę monet, Shibuyą należy zrobić najdłuższy drift, Doktorem Eggmanem zbić tarcze wielką pięścią itd. Niektórym postaciom przypisano bardziej pospolite zadania np. takie, w których ne wolno pozostać ostatnim - po upływie kilku sekund ostatni zawodnik odpada i nie bierze dalej udziału w wyścigu, a gracz musimy zająć pierwsze miejsce.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W grze znajduje się o wiele więcej trybów. Jednym z nich jest Single Race, do którego należy najpierw odblokować plansze, na których zagrać można dopiero później. Deweloper uwzględnił także Time Race, gdzie próbujemy pobić najlepszy wyniki czasowy na danej mapie oraz Grand Prix, w którym to właśnie trybie odblokowujemy dodatkowe tory i inne bonusy. Rozgrywka w Grand Prix jest klasyczna – gracz wybiera postać, włącza pierwszy turniej i stara się zająć jak najwyższe miejsce, które z kolei jest punktowane w odniesieniu do średniej ogólnej, na podstawie której wyliczana jest klasyfikacja pucharowa. Wraz z dalszymi postępami odblokowują się nowe tory, a za wygrane wyścigi gracz dostaje Złote Monetki. Można je następnie wykorzystać w sklepiku.

 

Sonic & Sega All-Stars Racing działa na autorskim silnika studia Sumo Digital o nazwie Sunshine, jednak oprawa graficzna nie wyróżnia się niczym szczególnym i jest co najwyżej poprawna. Wzrok cieszy przyjemna kolorystyka oraz płynna animacja.

Wideo - Sonic & Sega All-Stars Racing

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper