Sonic Heroes

Sonic Heroes

7,6
35 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.7
PS2 7.2
XBOX 8.0
GC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.12.2003
Europa:
06.02.2004
Polska:
06.02.2004
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.12.2003
Europa:
06.02.2004
Polska:
06.02.2004

Sonic Heroes - opis gry

Sonic Heroes to gra zręcznościowa wyprodukowana przez amerykański oddział Sonic Team i wydana przez Segę na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 2, Xbox oraz GameCube. Była to pierwsza odsłona przygód ponaddźwiękowego jeża wydana na sprzęty Sony i Microsoftu.

Akcja toczy się trzy miesiące po wydarzeniach przedstawionych w Sonic Adventure 2. Do Sonica zgłaszają się Tails oraz Knuckles, którzy informują go o nowych planach Dr. Robotnika - potężnej broni mającej dać mu kontrolę nad światem w ciągu zaledwie kilku dni. Wspomniana trójka łączy siły by stawić czoło szalonemu naukowcowi, ale nie będzie to jedyna trzyosobowa ekipa w grze. Pojawią się jeszcze trzy inne, przy czym każda będzie miała inny motyw.

 

Unikalny myk Sonic Heroes polega na tym, że kierujemy tu poczynaniami właśnie trzyosobowych ekip. Jest to Team Sonic, Team Rose, Team Dark oraz Team Chaotix. Rodzaj wyzwania zależy od drużyny, na którą się zdecydujemy. Każda z czterech ‘kampanii’ jest inna - łatwiejsza, trudniejsza, a w przypadku Team Chaotix wykonujemy misje. Pomiędzy postaciami można się w każdej chwili przełączać, co ma znaczenie, ponieważ każda z nich posiada inne umiejętności. Podopieczni w trakcie zmagań mogą także zdobywać specjalne przedmioty, które rozwijają ich zdolności.

 

W Sonic Heroes nie brakuje zbierania złotych pierścieni, które chronią nas przed utratą życia, dostarczają nowych żyć i nabijają wskaźnik Team Blast służący do odpalania specjalnych drużynowych zdolności. Na każdym poziomie ukryty jest klucz, który pozwala dostać się do do bonusowego levelu. W jego trakcie musimy zdobyć chaos emerald, a jeśli zgarniemy ich siedem i przejdziemy każdą z kampanii, odblokowujemy dodatkowy epizod pt. Last Story.

 

Sonic Heroes posiada tryb multiplayer dla dwóch osób, w którym podopieczni nasi i naszego znajomego mogą się ścigać lub walczyć ze sobą.

Wideo - Sonic Heroes

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper