Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue

Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue

6,9
16 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.0
PS2 7.0
XBOX 6.3
GC 7.0
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Krome Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
13 godzin
Premiery
Świat:
12.10.2004
Europa:
05.11.2004
Polska:
05.11.2004
Producent:
Krome Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
13 godzin
Premiery
Świat:
12.10.2004
Europa:
05.11.2004
Polska:
05.11.2004

Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue - opis gry

Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez australijskie Krome Studios i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, GameCube, Xbox oraz Game Boy Advance.

Druga część Ty the Tasmanian Tiger jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Boss Cass został tam pokonany a jego niecna intryga powstrzymana, lecz wkrótce wraca on nabruździć ponownie wraz z armią swoich pomagierów. Główny bohater, czyli Ty, musi go ponownie powstrzymać i przy okazji pomagać też mieszkańcom Burramudgee Town oraz Southern Rivers.

Ty the Tasmanian Tiger 2 to trójwymiarowa platformówka, w której przemierzamy kolorowe krainy inspirowane Australią, a te zamieszkują różne humanoidalne zwierzaki (sam Ty to wilkowór tasmański, zaś Boss Cass - kazuar). Świat gry składa się z kilku oddzielnych lokacji tworzących wrażenie otwartego. Możemy się po nim przemieszczać albo na piechotę, albo przy użyciu pojazdów, jak ciężarówka (korzystać można jednak tylko z dróg), łódź podwodna, gokart czy duży robot (użycie części z nich wiąże się z sekcjami zręcznościowymi, jak wyścigi).

Gra posiada strukturę questową, to znaczy Ty podejmuje się wykonania różnych zadań dla napotykanych postaci. Mogą one polegać na dostarczeniu jakiegoś przedmiotu z punktu A do punktu B, zniszczeniu czegoś lub pokonaniu przeciwnika/bossa. Zadania dzielą się na te fabularne oraz dodatkowe/opcjonalne.

Ty ma do dyspozycji szereg umiejętności. Potrafi posługiwać się bumerangiem, szybować gdy znajduje się w powietrzu, wchodzić w interakcję z niektórymi obiektami, gryźć itd. Jego sprzęt może być też z czasem upgrade’owany. Za znajdowane w trakcie rozgrywki pieniądze (tutejsza waluta to opal) da się modyfikować działanie bumerangu głównego bohatera.

Wideo - Ty the Tasmanian Tiger 2: Bush Rescue

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper