Snow Moto Racing Freedom

Snow Moto Racing Freedom

8,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zordix
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
11.04.2017
Europa:
11.04.2017
Producent:
Zordix
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
11.04.2017
Europa:
11.04.2017

Snow Moto Racing Freedom - opis gry

Snow Moto Racing Freedom to gra traktująca o wyścigach skuterów śnieżnych wyprodukowana przez studio Zordix. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Produkcja Zordix traktuje o wyścigach skuterów śnieżnych podobnie jak popularne w swoim czasie Sled Storm. Do wyboru mamy łącznie dwanaście maszyn różniących się osiągami. Głównym wariantem rozgrywki są mistrzostwa, czyli Championship (będący także czymś w rodzaju trybów kariery z innych gier wyścigowych), w których mamy do czynienia z trzema rodzajami zawodów: Sprint, Snocross oraz Freedom League. W każdej z tych kategorii czeka na nas osiem turniejów, a jeden taki turniej to od trzech do pięciu wyścigów. W Sprint League rywalizacja odbywa się na bardziej otwartych mapach, na których porozmieszczano checkpointy, a te musimy pokonywać w odpowiedniej kolejności. W Snocross mamy do czynienia z zamkniętymi torami, natomiast Freedom League to połączenie obu tych stylów. W sumie zmagania odbywają się na czterdziestu torach, a wraz z kolejnymi sukcesami odblokowujemy nową zawartość.

Model jazdy jest w Snow Moto Racing Freedom bardziej zręcznościowy. Wraz z czasem nabijamy specjalny wskaźnik, który pozwala skorzystać z boosta/przyspieszenia. Co więcej, możemy także wykonywać ewolucje, choć te nie odgrywają żadnej istotnej roli w trakcie rozgrywki (nie ma tu nawet zawodów z nimi związanych). 

Oprócz trybu mistrzostw dostępny jest też m.in. pojedynczy wyścig oraz multiplayer w wariancie lokalnym i sieciowym. Ten pierwszy umożliwia rywalizowanie maksymalnie czterem osobom jednocześnie, ten drugi ośmiu. 

Wideo - Snow Moto Racing Freedom

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper