Aqua Moto Racing Utopia

Aqua Moto Racing Utopia

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 10.0
XONE -
NS -
PC -
Wii U -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zordix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
30.11.2016
Europa:
30.11.2016
Producent:
Zordix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
30.11.2016
Europa:
30.11.2016

Aqua Moto Racing Utopia - opis gry

Aqua Moto Racing Utopia to gra traktująca o wyścigów skuterów wodnych. Za jej produkcję odpowiadało studio Zordix. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Wii U i Nintendo Switch.

Informacja developera/wydawcy:

Oto Utopia – świat doskonałej zabawy, w którym możesz zasiąść za sterami tak wyjątkowych i nowoczesnych pojazdów wodnych, że trzeba je poczuć, aby uwierzyć, że istnieją. Aqua Moto Racing Utopia przeniesie cię do bajecznych egzotycznych miejsc, takich jak dorzecze Amazonki, tropiki, Grecja oraz namorzynowe bagna, gdzie doświadczysz niezwykłych emocji i uczucia niebywałej prędkości. Wylądowanie po wykonaniu perfekcyjnej ewolucji na wąskim, otoczonym namorzynami pasie wody na pewno wywoła uśmiech na twojej twarzy!

Rozpocznij karierę w Mistrzostwach w trybie dla jednego gracza i wykorzystaj swoje rosnące umiejętności i fundusze, aby zostać Mistrzem Świata. Graj online i buduj swoją reputację albo zasiądź razem ze znajomymi i zagrajcie wspólnie w trybie podzielonego ekranu, śmiejąc się ze swoich błędów. Cokolwiek się stanie, pamiętaj, że to co przytrafiło się komuś w jednym wyścigu, tobie może się przytrafić w kolejnym.

Wideo - Aqua Moto Racing Utopia

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper