Sinless

Sinless

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
MGP Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
16.12.2015
Europa:
16.12.2015
Producent:
MGP Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
16.12.2015
Europa:
16.12.2015

Sinless - opis gry

Sinless to przygodówka point-and-click w klimatach cyberpunkowych wyprodukowana przez MGP Studios i wydana przez Forever Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach, urządzeniach przenośnych oraz konsoli Nintendo Switch. 

Akcja Sinless rozgrywa się w dystopijnej przyszłości, a sceną dla przedstawionej w produkcji MGP Studios opowieści jest fikcyjna futurystyczna metropolia. Podobnie jak w innych cyberpunkowych uniwersach, także i tutaj władzę sprawują wszechpotężne korporacje - przede wszystkim Omnicorp i Titan. W tej rzeczywistości ważną rolę odgrywają specjalne implanty, które ludzie obowiązkowo używają, by stać się lepszymi, bardziej wydajnymi, a co z tym wszystkim idzie - szczęśliwszymi. Nasza postać jest na pozór zwykłym zjadaczem chleba. Po koszmarnym śnie wybudza się do życia, rozpoczynając te same co zwykle rutynowe zajęcia. Wkrótce jednak wplątuje się w znacznie poważniejszą intrygę odsłaniająca budzące grozę mechanizmy funkcjonowania świata.

Pod względem rozgrywki Sinless to dość standardowa przygodówka point-and-click, w której eksplorujemy otoczenie w poszukiwaniu przydatnych wskazówek i śladów, rozwiązujemy łamigłówki (polegające przeważnie na używaniu znalezionych przedmiotów we właściwych miejscach), konwersujemy z napotkanymi postaciami wybierając spośród możliwych opcji odpowiedzi itd. 

W zmaganiach towarzyszy nam smartfon, tzw. Pearpod, który ma różne zastosowania: umożliwia odpalanie prostych minigierek (zwykle są to wariacje na temat klasyków, np. Streets of Rage), sprawdzanie wiadomości, funduszy itd.

Produkcja MGP Studios nie jest długa. Całość można z powodzeniem przejść w ciągu dwóch-trzech godzin. Warto jednak zaznaczyć, że Sinless jest dopiero pierwszą częścią trylogii.

Wideo - Sinless

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper