Silent Scope 2: Fatal Judgement

Silent Scope 2: Fatal Judgement

6,1
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.10.2001
Europa:
16.11.2001
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.10.2001
Europa:
16.11.2001

Silent Scope 2: Fatal Judgement - opis gry

Silent Scope 2: Fatal Judgement to tzw. strzelanina “na szynach” wyprodukowana i wydana przez Konami najpierw na automatach, a następnie przeniesiona też na PlayStation 2. Podobnie jak w pierwszej części, gracz wcielał się tu w snajpera.

W Silent Scope 2 fabuła stanowi tylko pretekst do podjęcia działań. Do wyboru otrzymujemy dwóch agentów, którzy otrzymują od królowej Elżbiety II zadanie stawienia czoła terrorystom planującym groźny atak. Akcja, jak można się domyślać, rozgrywa się w Wielkiej Brytanii.

 

Gra oferuje kilka dość podstawowych wariantów. Najważniejszy z nich to Story Mode (tryb fabularny), ale do niego dochodzą także Duel (tryb wieloosobowy dla dwóch graczy), Time Attack oraz Shooting Range, w którym możemy szlifować nasze snajperskie umiejętności wykonując rozmaite wyzwania. Trzon rozgrywki nie uległ zmianie względem pierwowzoru. Naszym zadaniem jest odstrzeliwanie bandziorów, za co otrzymujemy punkty. To ile ich otrzymamy zależy od celności, przy czym najlepiej jest trafiać w głowę - headshot nie tylko pozwala bardziej podkręcić wynik, ale także szybko i sprawnie wyeliminować nieprzyjaciela (dotyczy to też bossów).

 

Kampania Silent Scope 2, podobnie jak ma to miejsce w innych arcade’owych produkcjach, nie powala długością, choć trwa dłużej niż w ‘jedynce’ i nadal pozwala decydować jaką drogę obrać w trakcie zmagań, co podnosi żywotność (/replayability) i zachęca do ponownego przechodzenia.

 

Jeszcze odnośnie trybu wieloosobowego - razem ze znajomym możemy nie tylko rywalizować, ale także kooperować próbując przejść główny wątek fabularny. W takim przypadku snajperzy prowadzą ostrzał z innych pozycji. Pewnym problemem multiplayera może być jednak dla niektórych konieczność posiadania kabla pozwalającego podpiąć dwie konsole.

Wideo - Silent Scope 2: Fatal Judgement

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper