Sonic Rivals 2

Sonic Rivals 2

8,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Backbone Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.11.2007
Europa:
07.12.2007
Producent:
Backbone Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.11.2007
Europa:
07.12.2007

Sonic Rivals 2 - opis gry

Sonic Rivals 2 to gra łącząca cechy platformera i wyścigów. Za jej produkcję odpowiadało Backbone Entertainment, a za wydanie Sega. Tytuł, podobnie jak część pierwsza, ukazał się tylko na PlayStation Portable.

Sonic Rivals 2 opiera się na tych samych założeniach co poprzednik. Mamy tu do czynienia ze specyficznymi połączeniem dwuwymiarowej platformówki oraz wyścigów. Do pięciu postaci z ‘jedynki’ dołączają trzy kolejne. W ‘zawodach’ udział biorą dwie drużyny liczące po dwóch zawodników. Postacie mają specjalne umiejętności, które da się odpalić po zebraniu wystarczającej liczby złotych pierścieni.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra posiada cztery główne tryby singlowe. Najważniejszy to Story Mode, czyli tryb fabularny. Każda z dostępnych postaci ma tu własne motywy i powody przystąpienia do rywalizacji, co zachęca do ponownego przechodzenia. Każda “strefa” składa się z trzech ‘zwykłych’ poziomów oraz walki z bossem. W tym drugim przypadku musimy ubić przeciwnika przed rywalami.

Pozostałe trzy to Free Play, gdzie mamy do czynienia ze standardowym platformerem (ogrywamy te same plansze lecz bez przeciwników), Time Attack (bieganie na czas) oraz szukanie poukrywanych stworków Chao. Radząc sobie z poszczególnymi wyzwaniami otrzymujemy karty (tych jest w sumie 150), a za karty otrzymujemy rozmaite bonusy.

Jeśli chodzi o multiplayer, Sonic Rivals 2 oferuje jeden główny tryb, ale z sześcioma odmiennymi wariantami. Grać mogą dwie osoby. Battle Mode, bo taką ów nosi nazwę, zawiera między innymi wyścigi, zbieranie pierścieni, odbieranie pierścieni rywalowi albo przekazywanie mającej wybuchnąć bomby.

Wideo - Sonic Rivals 2

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper