She Remembered Caterpillars

She Remembered Caterpillars

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Jumpsuit Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
17.01.2017
Europa:
17.01.2017
Producent:
Jumpsuit Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
17.01.2017
Europa:
17.01.2017

She Remembered Caterpillars - opis gry

She Remembered Caterpillars to gra logiczna wyprodukowana przez studio Jumpsuit Entertainment i wydana przez Ysbryd Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsoli Nintendo Switch.

She Remembered Caterpillars to oryginalna gra logiczna. Koncept kręci się wokół prostego pomysłu. Nasze zadanie polega tu na próbie przeprowadzania kolorowych istot zwanych Gammies w wyznaczone miejsce, czyli na biały kwiatek. Postacie zostaną w ten sposób przetransportowane do nowego levelu. Oczywiście samo wypełnienie tego zadania nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza na późniejszych etapach zmagań. Na planszach porozmieszczane są rozmaite przeszkody, przede wszystkim kolorowe gąsienice, których ciała tworzą pomosty. Kolor gammies jest tu nie od czapy, ponieważ po gąsienicy może przejść tylko stworek o określonym kolorze. Ale oprócz tego pojawiają się także inne przeszkadzajki stojące nam na drodze i komplikujące życie, jak przełączniki, mosty, po których można przejść tylko raz, czy przeszkody mogące wydrenować nas z kolorów.

Sterowanie jest bardzo proste (interfejs point-and-click), nie ma tu także elementów zręcznościowych. Jednym przyciskiem wskazujemy gammiego, drugim z kolei przeprowadzamy proces łączenia bądź rozdzielania stworków. Poprzez ich łączenie tworzymy stworki o nowych kolorach, które posiadają także wspólne cechy, czyli mogą przechodzić po dwóch rodzajach pomostów.

W She Remembered Caterpillars na przejścia czeka łącznie czterdzieści poziomów. Na uwagę zasługują ładne ręcznie rysowane tła. Gra posiada także fabułę. Pomiędzy planszami pojawiają się (często) enigmatyczne komunikaty, które rzucają więcej światła na wydarzenia, w których mam okazję uczestniczyć.

Wideo - She Remembered Caterpillars

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper