Spelunker Party!

Spelunker Party!

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tozai Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.10.2017
Europa:
19.10.2017
Producent:
Tozai Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.10.2017
Europa:
19.10.2017

Spelunker Party! - opis gry

Spelunker Party! to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez studio Tozai Games i wydana przez Square Enix. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsoli Nintendo Switch.

Pewnego dnia w ziemię uderza kometa, co staje się zarzewiem kłopotów. Zaczynają dziać się dziwne rzeczy, których źródłem jest coś, co dzieje się głęboko pod powierzchnią. Aby zbadać sprawę, w podróż po podziemiach wybiera się Spelunkette.

Rozgrywka bazuje na podobnych założeniach co poprzednie części cyklu. Warto jednak dodać, że w odróżnieniu od Spelunker World, innej gry Tozai Games/Square Enix z tej samej serii, tutaj nie mamy do czynienia z modelem free-to-play (f2p) i dokonywaniem mikrotransakcji ułatwiających nam przeprawę. W Spelunker Party! na przejście czeka ponad sto leveli. Na drodze czekają liczne przeszkody, jak wielkie głazy, różne rodzaje przeciwników czy bossowie. Stopień trudności nie należy do niskich - nasza postać może zaliczyć zgon po kontakcie z przeszkadzajką lub po upadku z wcale nie tak dużej wysokości. Na starcie dysponujemy pięcioma życiami. Po utracie wszystkich poziom należy rozpocząć od nowa.

Przemierzając podziemia odnajdujemy rozmaite przedmioty, których użycie wiąże się z tymi lub innymi korzyściami: dostarczają bomb i flar, sprawiają, że niektóre ataki nie zadają, zwiększają staminę itd. Poza tym odnajdujemy także złoto, za które można kupić nowe dopałki.

Na uwagę zasługuje obecność zwierzaków. Wraz z postępami w grze odblokowujemy nowe. Pełnią one funkcje pomocników, którzy mogą np. odnajdywać zakopane przedmioty lub ‘wskrzesić’ naszą postać, jeśli ta zostanie pokonana przez przeciwności.

W grze zaimplementowano także multiplayer (kooperacja) dla maksymalnie czterech osób jednocześnie. Komunikację ułatwia chat umożliwiający porozumiewanie się za pomocą ikonek, dzięki czemu gracze mogą dogadać się bez używania słów.

Wideo - Spelunker Party!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper