Scribblenauts Mega Pack

Scribblenauts Mega Pack

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Warner Bros. Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.09.2018
Europa:
18.09.2018
Producent:
Warner Bros. Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.09.2018
Europa:
18.09.2018

Scribblenauts Mega Pack - opis gry

Scribblenauts Mega Pack to składanka dwóch części serii Scribblenauts, Scribblenauts Unlimited oraz Scribblenauts Unmasked : A DC Comics Adventure, która ukazała się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Scribblenauts Mega Pack to składanka dwóch części serii Scribblenauts, które wcześniej ukazały się na komputerach oraz konsolach Nintendo: 3DS-ie i Wii U. Nowe wersje oferują dodatkową zawartość względem pierwowzorów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Scribblenauts Unlimited

Głównym bohaterem Scribblenauts Unlimited jest mały Maxwell, którego posiadacze DS-a powinni znać z poprzednich odsłon: Scribblenauts oraz Scribblenauts Unlimited. Fabuła w Unlimited właściwie nie istnieje, ponieważ Scribblenauts to platformówka, w której każdy poziom oznacza inne, niepowiązane z resztą leveli zadanie. Te deweloper podzielił na dwa typy: action oraz puzzle. Pierwszy rodzaj to poziomy typowo platformowe, w których gracz musi znaleźć sposób, by dostać się do gwiazdki, która najczęściej znajduje się na drugim końcu planszy. Znacznie ciekawszym jest drugi typ, w którym musimy rozwiązać jakąś zagadkę, by w zamian pojawiła się wspomniana już gwiazdka, będąca przepustką do ukończenia danego poziomu.

Aby cokolwiek zdziałać w grze 5th Cell, należy użyć swojej wyobraźni i każdy przedmiot mogący pomóc w ukończeniu zadania, jaki nam przyjdzie do głowy, wpisać do gry, aby pojawił się na ekranie. Wedle zapewnień autorów słownik Scribblenauts Unlimited zawiera ponad kilkadziesiąt tysięcy wyrazów, jest to jednak bardzo trudne do sprawdzenia, ponieważ gracz nie byłby w stanie użyć w grze wszystkich możliwych słów. W tej pozycji zawarto ogromną liczbę plansz. Miejscówki różnią się, poza oczywistą zmianą środowiska, także rodzajem zadań. Na ten przykład w ogrodzie gracz będzie musiał pomóc drwalowi rąbać drzewo, w średniowiecznej scenerii zaś doprowadzić bezpiecznie króla do jego zamku. W międzyczasie można porozmawiać z NPC, jak również skorzystać z maszyn arcade.

Remaster Unlimited oferuje dwa nowe poziomy, możliwość dzielenia się z innymi graczami stworzonymi przez nas obiektami, tryb dla dwóch graczy oraz zmodyfikowany interfejs.

Scribblenauts Unmasked : A DC Comics Adventure

Formuła serii nie uległa zmianie, lecz nasze możliwości zostały poszerzone przez dodanie do słownika kilka tysięcy terminów związanych z uniwersum wydawnictwa DC Comics. W grze pojawia się mnóstwo postaci z kart komiksów - te najbardziej popularne (Batman, Superman, Wonder Woman) oraz te mniej (Bloodwynd, Matter-Eater Lad). Nie brakuje też miejsc zapewne świetnie znanych fanom. Naszą bazą wypadową jest jaskinia Batmana, ale odwiedzimy również Metropolis, Gotham City, Atlantydę Aquamana, Central City czy bazę Green Lantern.

Dostęp do nowych miejscówek odblokowujemy zdobywając reputację, a ta wpada nam po rozwiązaniu jakiejś zagwozdki. Oczywiście superbohaterowie są tu nie tylko dla picu - możemy skorzystać z ich zdolności, np. wzrokiem Supermana roztopić lodowy blok, w którym znajduje się klucz.

W remasterze pojawiają się nowe postacie, kostiumy i obiekty.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper