Drawn to Life: Two Realms

Drawn to Life: Two Realms

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Continue
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Inna
Premiery
Świat:
07.12.2020
Europa:
07.12.2020
Producent:
Digital Continue
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Inna
Premiery
Świat:
07.12.2020
Europa:
07.12.2020

Drawn to Life: Two Realms - opis gry

Drawn to Life: Two Realms to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Digital Continue i wydana przez 505 Games. Tytuł ukazał się na PC, urządzeniach przenośnych i konsoli Nintendo Switch. 

Fabuła - Drawn to Life: Two Realms

Akcja gry rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach ukazanych w wydanym na NDS i Wii Drawn to Life: The Next Chapter. Mike powraca do swojego świata, lecz Raposa (czyli fantastyczny świat alternatywny) znów zmaga się z problemami, za które odpowiada szwarccharakter Aldark i armia jego pomocników. Stwórca, czyli gracz, znów zostaje poproszony o interwencję. W tym celu stwarza postać Bohatera, który ma zainterweniować w Raposie.

Rozgrywka - Drawn to Life: Two Realms

Zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci, wspomnianego Bohatera. Mamy w tej kwestii dużą swobodę działania. Wybierać możemy spośród wielu kolorów i najróżniejszych elementów graficznych: trupich czaszek, macek, mniej lub bardziej wymyślnych fryzur itd.

Gdy już zakończymy ten proces, przechodzimy do właściwej rozgrywki. Drawn to Life: Two Realms to dwuwymiarowa gra action-adventure, w której zmagamy się z wyzwaniami logiczno-zręcznościowymi, te zaś znajdują się w głowach napotykanych NPC-ów (w ich wyobraźni zanurzamy się dzięki tzw. Księdze Wyobraźni).

Twórcy przygotowali trzy rodzaje wyzwań. Większość polega po prostu na przejściu z punktu A do punktu B jak w klasycznych platformerach. Pozostałe dwie konkurencje wymagają od nas natomiast albo wyeliminowania wszystkich przeciwników znajdujących się na planszy, albo przeprowadzenia NPC-a w wyznaczone miejsce. Wszystko to należy wykonać przed upływem czasu.

Poza zwykłymi umiejętnościami możemy także rozmieszczać na planszach różne stworzenia/zabawki, dzięki czemu zyskujemy narzędzia pozwalające uporać się z planszą. W przerwach między kolejnymi wyzwaniami przeczesujemy natomiast mapę świata. Podróżować możemy między dwoma światami: prawdziwym a alternatywną Raposą (twórcy zaimplementowali swoją drogą system zmiennych pór dnia). 

Wideo - Drawn to Life: Two Realms

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper