Sayonara Wild Hearts

Sayonara Wild Hearts

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE -
NS 6.5
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Simogo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019
Producent:
Simogo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019

Sayonara Wild Hearts - opis gry

Sayonara Wild Hearts to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Simogo i wydana przez Annapurna Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One oraz urządzeniach mobilnych w ramach usługi Apple Arcade.

Produkcja Simogo to surrealistyczna gra zręcznościowa czerpiąca garściami ze współczesnej popkultury. Główną bohaterką gry jest kobieta, która próbuje stanąć na nogi po nieudanym związku. Jej historia na dobre rozpoczyna się podczas snu, gdy dostrzega diamentowego motyla, który prowadzi ją przez drogę w przestworzach, po czym spotyka swoje alter ego - The Fool. 

Sayonara Wild Hearts to gra zręcznościowa, w której wykonujemy rozmaite czynności. Sprowadzają się one jednak przeważnie do jednego: sunięcia przed siebie z zawrotną prędkością. Mknąć przez świat snów, bohaterka korzysta z różnych ‘środków lokomocji’. Jeździ motocyklem, na deskorolce, zasiada za kierownicą cadillaca, lata, podróżuje przez tunele wypełnione światłem i kolorem etc. Założenia są przy tym proste: pokonać drogę z punktu A do punktu B, zgarnąć pojawiające się po drodze znajdźki w postaci serduszek (nabijają licznik punktów) i pokonywać przeszkody. Na koniec planszy jesteśmy oceniani i nagradzani złotem, srebrem lub brązem.

Twórcy przygotowali łącznie ponad dwadzieścia poziomów, przy czym zaznaczyć warto, że nie każdy z nich sprowadza się do jazdy przed siebie. Od czasu do czasu wykonujemy także inne czynności: strzelamy z łuku, pistoletu, bierzemy udział w bijatykach, walczymy na miecze etc. 

Sterowanie jest bardzo proste, wymagając od nas przede wszystkim wciskania kierunków, a rzadziej także innego przycisku. 

Wideo - Sayonara Wild Hearts

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper