Sam & Max: Beyond Time and Space

Sam & Max: Beyond Time and Space

7,1
25 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.0
PS3 6.5
X360 7.8
Wii 7.5
Mobile 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Telltale Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
14.5 godzin
Premiery
Świat:
14.10.2009
Europa:
14.10.2009
Producent:
Telltale Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
14.5 godzin
Premiery
Świat:
14.10.2009
Europa:
14.10.2009

Sam & Max: Beyond Time and Space - opis gry

Sam & Max: Beyond Time and Space to drugi sezon interaktywnego serialu przygodowego z gatunku point’n’click, wyprodukowany i wydany przez firmę Telltale Games na konsole Nintendo Wii, Xboksy 360, PlayStation 3, smartfony oraz komputery osobiste

Sam i Max (pies i królik) są specyficznym duetem detektywów. Sami nazywają siebie ochotniczą służbą policyjną - wiąże się to z faktem, że pracują nad wyraz ochoczo, jeśli w grę wchodzi przesłuchanie z użyciem siły, grożenie odstrzeleniem głowy czy zabawa w „złego i dobrego glinę”. Warto zaznaczyć, że o ile Max jest prawdziwmym socjopatą i sam jego uśmiech wzbudza niepokój, o tyle Sama cieżko posądzić o takie zapędy. Zapewne właśnie dlatego są tak interesującą parą. Produkcja Telltale Games przepełniona jest humorem, choć większość żartów jest albo sytuacyjna, albo nieprzetłumaczalna na język polski.

Na drugi sezon Sam & Max, zatytułowany Beyond Time and Space, składa się łącznie pięć epizodów: Ice Station Santa, Moai Better Blues, Night of the Raving Dead, Chariots of the Dogs oraz What's New, Beelzebub? Rozgrywka w tytule Telltale Games nie odbiega mocno od tego, do czego zdążyły przyzwyczaić graczy przygodówki point’n’click. Solą Sam & Max: Beyond Time and Space jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Gra dopuszcza metodę prób i błędów, tak więc mniej doświadczeni gracze, którzy nie potrafią rozwiązać łamigłowki od ręki, mogą bezstresowo podejmować kolejne próby bez konieczności sięgania po solucję. Postawione przed graczem wyzwania reprezentują staroszkolny typ rozgrywki. Pod względem poziomu trudności, każda z gier różni się od większości współczesnych produkcji, które zwracają się w stronę graczy niedzielnych.

Graficznie Sam & Max: Beyond Time and Space, delikatnie mówiąc, nie zachwyca. Wprawdzie proste modele postaci i symboliczne otoczenie mają swój urok, jednak w przypadku tego tytułu w grę wchodzą jednak jeszcze rozmyte tekstury, ostre krawędzie czy marna animacja postaci.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Sam & Max: Beyond Time and Space

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper