Fenimore Fillmore: The Westerner

Fenimore Fillmore: The Westerner

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Wii -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Revistronic
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
2003
Europa:
2003
Polska:
16.06.2004
Producent:
Revistronic
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
2003
Europa:
2003
Polska:
16.06.2004

Fenimore Fillmore: The Westerner - opis gry

Fenimore Fillmore: The Westerner to gra przygodowa point-and-click wyprodukowana przez Revistronic i wydana przez DeAgostini. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Wii, gdzie dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

Fabuła - Fenimore Fillmore: The Westerner

Gra, jak tłumaczyli twórcy, czerpie inspiracje garściami z klasyków LucasArts, zwłaszcza z serii Monkey Island. Akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie, a historia koncentruje się na kowboju zwanym Fenimore Fillmore, postaci znanej z 3 Skulls of the Toltecs. Ów Fillmore przybywa pewnej nocy na farmę, która jest atakowana przez grupę uzbrojonych oprychów i postanawia pomóc właścicielowi, niejakiemu Bannisterowi, odeprzeć atak. W podzięce zostaje ugoszczony i zostaje na noc. Następnego dnia główny bohater spostrzega, że zniknął jego rewolwer. Okazuje się, że najprawdopodobniej do szkoły zabrał go Billy, syn Bannistera. Fillmore postanawia odzyskać zgubę, a przy okazji pomaga gospodarzowi i innym farmerom uporać się z bandytą o imieniu Starek i jego bandą.

Rozgrywka - Fenimore Fillmore: The Westerner

Jeśli chodzi o rozgrywkę, produkcja Revistronic to dość standardowa trójwymiarowa przygodówka point-and-click. W jej trakcie nie mamy bezpośredniej kontroli nad naszym podopiecznym, tylko nad kursorem. Lwia część zabawy polega na eksplorowaniu różnych miejsc i szukaniu przedmiotów, które pomogą nam na dalszym etapie przygody. Poza tym możemy też wchodzić w interakcje z napotkanymi NPC-ami.

Łamigłówki polegające na używaniu przedmiotów w odpowiednich miejscach to nie jedyna atrakcja. Główny bohater może też jeździć na koniu (potrzebuje do tego marchewek) czy brać udział w sekcjach zręcznościowych, np. strzelaninach. Co warto jednak dodać, Fillmore podczas rozgrywki nie może umrzeć. 

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper