SSX

SSX

7,4
44 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Sports Big
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
35 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.10.2000
Europa:
24.11.2000
Producent:
EA Sports Big
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
35 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.10.2000
Europa:
24.11.2000

SSX - opis gry

SSX jest pierwszą odsłoną jednej z najpopularniejszych serii sygnowanych logo EA Sports BIG. Produkcja pojawiła się wyłącznie na konsoli PlayStation 2 w 2000 roku i prezentuje snowboard w najbardziej ekstremalnej i najmniej realistycznej wersji.

W SSX gracze otrzymują do dyspozycji ośmiu zawodników, którzy różnią się od siebie płcią, wyglądem, a także zestawem statystyk oraz stylem jazdy. W nasze ręce oddano tutaj kilka zróżnicowanych stoków, na których możemy się ścigać z innymi zawodnikami. Jako że wszystkie są upstrzone rampami, skoczniami i innymi obiektami, konieczne okazuje się wykonywanie rozmaitych akrobacji. W ten sposób napełnia się pasek dopalacza, a umiejętne korzystanie z niesionych przez niego dobrodziejstw stanowi tu klucz do zwycięstwa. Triki, jakie możemy wykonywać, zostały podzielone według stopnia trudności - w zamian za bardziej zaawansowane akrobacje otrzymujemy większą ilość punktów. Ponadto, w grze zawarto również tryb Freeride, który pozwala na dogłębne poznanie tras przed przystąpieniem do zawodów.

 

W zamian za wygrywanie kolejnych wyścigów otrzymujemy medale. Stanowią one tutejszą walutę, którą możemy wymienić na nowych zawodników, trasy ulepszenia statystyk oraz deski snowboardowe. Te ostatnie występują w trzech rodzajach, przystosowanych do konkretnych dyscyplin: wyścigów (Alpine), wykonywania trików (Freestyle) oraz w wariancie uniwersalnym (BX).Na sprawdzenie czekają również dodatkowe kostiumy, które otrzymujemy w zamian za wykonywanie zestawów akrobacji przypisanych do konkretnego zawodnika.

Wideo - SSX

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych