SNK Heroines: Tag Team Frenzy

SNK Heroines: Tag Team Frenzy

4,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

NS 4.3
PC -
PS4 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SNK
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
07.09.2018
Europa:
07.09.2018
Producent:
SNK
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
07.09.2018
Europa:
07.09.2018

SNK Heroines: Tag Team Frenzy - opis gry

SNK Heroines: Tag Team Frenzy to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez SNK i wydana przez NIS America. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

SNK Heroines to spin-off serii The King of Fighters. Unikalną cechą gry jest to, że występują w niej tylko bohaterki KoF i innych produkcji firmy SNK, jak Mai Shiranui, Athena Asamiya (Psycho Soldier), Yuri Sakazaki, Mui Mui (Dragon Gal), Love Heart, Thief Arthur (Million Arthur) czy żeńska wersja Terry’ego Bogarda. Fabuła jest następująca: kilka dni po zakończeniu turnieju The King of Fighters jego uczestniczki tracą przytomność w tajemniczych okolicznościach i trafiają do równie tajemniczej posiadłości, gdzie są więzione. Bohaterki muszą się uwolnić, lecz na ich drodze staje czarny charakter przypominający Kukriego.

Rozgrywka na pierwszy rzut oka przypomina główne odsłony serii The King of Fighters, choć poza powierzchownością istnieje kilka innych znaczących różnic. Po pierwsze, w walkach biorą udział dwie drużyny liczące po dwie zawodniczki. Jednej przypisana jest rola o nazwie Attacker, co oznacza, że to właśnie nad nią przejmujemy bezpośrednią kontrolę, a druga pełni funkcję Supportera, czyli wspiera swoją partnerkę. Po drugie, w SNK Heroines nie wystarczy po prostu pozbawić rywalki paska energii. Walkę należy zakończyć specjalną techniką Dream Finish. Wspomnieć również warto o wskaźniku Spirit Gauge, który po nabiciu pozwala odpalić specjalne ataki, oraz o przedmiotach mogących przydać się w trakcie rywalizacji.

Wraz z postępami gromadzimy wirtualną walutę (robimy to nie tylko grając, ale też obstawiając wynik walk). Za w ten sposób zarobioną kasę możemy kupować nowe kwestie dla zawodniczek, a także akcesoria. Postacie mają po trzy kostiumy, lecz istnieje możliwość ich modyfikowania. 

Główną atrakcją gry jest tryb fabularny (jego zawartość różni się w zależności od tego, którą postać wybierzemy), ale poza tym są tu dostępne także inne warianty zabawy, jak chociażby sieciowy multiplayer (w wirtualnym lobby znajdować się może maksymalnie osiem osób).

Wideo - SNK Heroines: Tag Team Frenzy

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper