Runabout 3: Neo Age

Runabout 3: Neo Age

5,4
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Climax Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Samochodówka
Premiery
Świat:
23.05.2002
Europa:
01.11.2002
Producent:
Climax Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Samochodówka
Premiery
Świat:
23.05.2002
Europa:
01.11.2002

Runabout 3: Neo Age - opis gry

Runabout 3: Neo Age to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Climax Entertainment i wydana przez BAM! Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2. Neo Age to czwarta odsłona serii Runabout. Pierwsza ukazała się jako Felony 11-79.

Runabout 3 nie posiada żadnego głównego wątku fabularnego. Produkcja Climax Entertainment przypomina popularną w swoim czasie serię Driver, w której rozgrywka sprowadzała się do jeżdżenia po mieście i wykonywania rozmaitych zadań. Tutaj jest bardzo podobnie.

Misje, jakie otrzymujemy do wykonania, bywają różne, ale przeważnie sprowadzają się do przejechania z punktu A do punktu B. Te najmniej kreatywne wymagają od nas np. dostarczenia paczki we wskazane miejsce, te bardziej pomysłowe każą nam np. przewieść gdzieś pasażera i nie narobić po drodze szkód albo śledzić wskazany samochód nie dając się zauważyć.Co warto dodać, wiele elementów otoczenia jest zniszczalnych. Przechodząc misje odblokowujemy dodatkowe stopnie trudności. Te wyższe podnoszą poprzeczkę np. poprzez dodanie kolejnych wytycznych bądź skrócenie czasu potrzebnego na przejście jakiegoś zadania. Na pudełku z grą znajduje się informacja, że oferuje ona trzydzieści misji, lecz w rzeczywistości na tę liczbę składają się wariacje dziesięciu ‘głównych’ zadań.

Żywotność produkcji Climax wydłużają różne bonusy do odblokowania. Przeważnie są to nowe, mniej lub bardziej wymyślne samochody, np. autobus, radiowóz, wóz strażacki czy… motorówka sunąca po miejskich ulicach. Oprócz tego dochodzą też skiny dla aut oraz nowe ‘czynności’, jakie mogą wykonywać w trakcie jazdy.

Runabout 3 nie posiada trybu multiplayer.

Wideo - Runabout 3: Neo Age

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper