The Pegasus Dream Tour

The Pegasus Dream Tour

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
JP Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
24.06.2021
Europa:
24.06.2021
Producent:
JP Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
24.06.2021
Europa:
24.06.2021

The Pegasus Dream Tour - opis gry

The Pegasus Dream Tour to gra RPG z motywami sportowymi wyprodukowana przez studio JP Games (jego założycielem był Hajime Tabata, reżyser Final Fantasy XV). Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych.

Rozgrywka - The Pegasus Dream Tour

Produkcja JP Games to pierwsza w historii gra poświęcona zawodom paraolimpijskim. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście przyszłości Pegasus City, symbolu różnorodności i inkluzywności. Na początku przygody tworzymy od podstaw naszą postać - tzw. avatar Mine. Podczas tego procesu skorzystać nie tylko z aparatu w celu możliwie jak najwierniejszego odwzorowania twarzy, ale też wybrać rodzaj niepełnosprawności oraz pozostałe elementy ubioru.

Najważniejszą aktywnością w The Pegasus Dream Tour jest branie udziału w różnych konkurencjach sportowych. Na premierę dostępny były tylko dwie, sprint na 100 metrów i boccia, ale z czasem udostępniano kolejne: koszykówkę na wózkach, piłkę nożną itd. Gra oferuje możliwość rywalizowania z innymi graczami przez sieć.

Oprócz konkurowania w udostępnianych stopniowo dyscyplinach sportowych produkcja JP Games posiada także część będącą czymś w rodzaju mini-MMO. W przerwach możemy eksplorować Pegasus City i nawiązywać relacje z innymi graczami. Samo miasto, podobnie jak konkurencje sportowe, było po premierze regularnie rozbudowywane o kolejne przybytki i atrakcje.

Wideo - The Pegasus Dream Tour

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper