Rock Revolution

Rock Revolution

4,7
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 4.8
X360 3.5
Wii 6.0
DS 4.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zoe Mode
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.10.2008
Europa:
15.05.2009
Producent:
Zoe Mode
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.10.2008
Europa:
15.05.2009

Rock Revolution - opis gry

Rock Revolution to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Zoë Mode i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, Wii oraz NDS. Do dwóch tych pierwszych wersji dostępne były kontrolery w kształcie instrumentów.

Rock Revolution pozwala nam się wcielić w członka zespołu rockowego. Do wyboru jest kilkanaście postaci. Podczas rozgrywki możemy korzystać z kontrolerów, które kształtem przypominają instrumenty (jak gitara czy perkusja). W wersji na stacjonarne sprzęty twórcy wrzucili ponad czterdzieści rockowych piosenek, natomiast na NDS-ie jest ich o połowę mniej. Są to licencjowane utwory, lecz w zdecydowanej większości mamy do czynienia z coverami (co było zresztą jednym z powodów krytyki gry).

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas rozgrywki na ekranie pojawiają się różne różnokolorowe nutki. Nasze zadanie polega z grubsza na tym, żeby wciskać odpowiednie przyciski w odpowiednim czasie, tak że Rock Revolution nie wymyśla koła na nowo. Sterowanie wygląda różnie w zależności od wersji. Na PS3 i Xboxie 360 możemy używać wspomnianych kontrolerów, na Wii kontrolerów ruchowych (instrumenty nie są supportowane), a na NDS-ie ekranu dotykowego i mikrofonu.

Rock Revolution posiada kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to kariera, gdzie nasz zespół wydaje nowe albumy i gra na koncertach. Poszczególne plansze skladają się z innego rodzaju wyzwań: raz może chodzić o zdobycie konkretnej liczby punktów, innym razem o granie bez nut, a innym jeszcze razem o unikanie złych nut. Poza tym zaimplementowano jeszcze multiplayer (kooperacja i rywalizacja) dla czterech osób oraz możliwość tworzenia własnych kawałków.

Wideo - Rock Revolution

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper