Robocraft Infinity

Robocraft Infinity

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Freejam
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
20.04.2018
Europa:
20.04.2018
Producent:
Freejam
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
20.04.2018
Europa:
20.04.2018

Robocraft Infinity - opis gry

Robocraft Infinity to gra akcji pozwalająca na konstruowanie i wystawianie do walk własnych robotów. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Infinity to rozbudowana i zmodyfikowana wersja Robocraft wydanego pierwotnie w 2017 roku.

Rozgrywka - Robocraft Infinity

Istotę Robocraft bardzo dobrze oddaje jego slogan reklamowy: “build, drive, fight”. Produkcja Freejam Games to gra akcji, która pozwala nam stworzyć i wystawić do walki swojego własnego robota. Jak wspomniano na wstępie, Infinity to przebudowana wersja pierwszego Robocrafta. Największa różnica polega na tym, że nowa edycja nie jest już udostępniana w modelu F2P, czyli za darmo, ale za to mikrotransakcjami. Zmiana ta wpłynęła przede wszystkim na tutejszy system progresji, który został znacząco zmodyfikowany.

Robocraft Infinity pozwala nam stworzyć maszyny najróżniejszego typu mając do dyspozycji mnóstwo części, jak silniki, skrzydła, bronie itd. Mogą to być nie tylko dwunożne mechy rodem z anime, ale też samochody, samoloty, czołgi i wiele innych. Co warto odnotować, jeśli nie mamy ochoty bawić się w konstruowanie robotów, możemy wybrać sobie już gotową maszynę (np. mechaniczny t-rex) lub odkupić projekt od innych graczy.

Same walki pod względem mechaniki nie odbiegają szczególnie od innych podobnych gier. Naszą maszynę możemy wyposażyć w maksymalnie cztery bronie, a w starciach bierze udział maksymalnie dziesięć osób jednocześnie. Dostępne są dwa warianty rozgrywki: Conquest oraz zespołowy deathmatch.

Wraz z postępami zdobywamy doświadczenie, które pozwala wbijać na wyższe levele, a co z tym idzie odblokowywać dostęp do nowych (lepszych) części. Pomimo tego, iż Robocraft Infinity jest dostępne w modelu premium, w grze dostępne są lootboxy.

Oprócz zmodyfikowanego systemu progresji edycja Infinity oferował również osiągnięcia, możliwość gry kontrolerem oraz grafikę w rozdzielczości 4K.

Wideo - Robocraft Infinity

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych