Damascus Gear: Operation Osaka

Damascus Gear: Operation Osaka

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
NS -
PC -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
07.03.2018
Europa:
07.03.2018
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
07.03.2018
Europa:
07.03.2018

Damascus Gear: Operation Osaka - opis gry

Damascus Gear: Operation Osaka to gra akcji wyprodukowana i wydana przez studio Arc System Works. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Był on kontynuacją Damascus Gear: Operation Tokyo.

Operation Osaka rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w Operation Tokyo, gdzie niedobitki ludzkości prowadziły wojnę ze zbuntowaną sztuczną inteligencją mającą do dyspozycji najnowocześniejsze uzbrojenie. Konflikt został wygrany, a po nim rozpoczął się żmudny proces odbudowy. Historia rozgrywa się w Cosmopolis, nowoczesnym mieście zbudowanym na gruzach japońskiej Osaki. Główny bohater to świeżo upieczony pilot mecha, który w ciągu niecałego miesiąca musi spłacić dług po rodzicach wynoszący około miliona dolarów.

Produkcja Arc System Works nie jest typową grą akcji. Zamiast tego posiada ona kilka znaczących cech dungeon crawlera. Główny bohater próbując spłacić wysoki dług może brać udział w walkach na arenie lub zapuszczać się podziemi Osaki, gdzie wykonuje powierzone mu zadania. Obie te rzeczy są tak samo ważne, dlatego nie możemy się skupić na jednej, a drugą odpuścić. Na arenie staczamy głównie walki jeden na jednego, choć zdarzają się również wyzwania z większą liczbą przeciwników. Wraz z postępami rośnie nasza ranga, a to otwiera nowe możliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o dungeony, ponieważ w ten sposób zyskujemy dostęp do nowych lokacji. Zapuszczając się do podziemi z jakimś zadaniem otrzymujemy również trzy dodatkowe, których wykonywać nie musimy, ale jeżeli to zrobimy przed ich opuszczeniem, wówczas zostaniemy dodatkowo wynagrodzeni.

W przerwie między obowiązkami możemy pogrzebać w naszej maszynie. Zmieniać można pięć części, a do tego dochodzą także trzy sloty na broń (różne jej rodzaje).

Wersja z PC i PS4 (HD Edition) zawiera wszystkie dlc wydane na PS Vita.

Wideo - Damascus Gear: Operation Osaka

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper