Rise: Race to the Future

Rise: Race to the Future

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
VD-Dev
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
01.11.2018
Europa:
01.11.2018
Producent:
VD-Dev
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
01.11.2018
Europa:
01.11.2018

Rise: Race to the Future - opis gry

Rise: Race to the Future to gra wyścigowa w konwencji future racera wyprodukowana i wydana przez studio VD-Dev. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch.

Produkcja studia VD-Dev traktuje o futurystycznych wyścigach. Unikatowy patent gry polega na tym, że pojazdy mogą się po różnych nawierzchniach - nie tylko drogach, ale też po wodzie, błyskawicznie transformując się w takich przypadkach w motorówkę. Oczywiście w obu przypadkach mamy do czynienia z zupełnie odmiennymi modelami jazdy wymagającymi innego podejścia, przy czym zaznaczyć warto, iż stopień trudności jest stosunkowo wysoki, a to z uwagi na fakt, iż drobne błędy kosztują tutaj sporo. Twórcy oddali do naszej dyspozycji dziesięć pojazdów różniących się osiągami, choć nie wszystkie dostępne są na starcie; część należy odblokować.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra oferuje trzy główne warianty rozgrywki. Pierwszy jest Time Attack, czyli jazda na czas umożliwiająca szlifowanie umiejętności na wybranym torze (jeśli chcemy, możemy włączyć też ducha). Drugi to Championship, mistrzostwa, w których mamy do czynienia z serią zawodów (w sumie osiem eventów). Nowe wydarzenia odblokowujemy zajmując miejsca w pierwszej trójce w klasyfikacji generalnej na koniec rywalizacji. Trzeci tryb to natomiast Challenge, tj. wyzwania, których jest ponad sześćdziesiąt. Stawiają one przed nami rozmaite wytyczne, takie jak wygranie wyścigu czy utrzymywanie pewnej prędkości. Za wykonanie zadania otrzymujemy żetony, a te pozwalają odblokowywać dostęp do nowych samochodów bądź kolejnych wyzwań. 
 
Poza wymienionymi wyżej wariantami rozgrywki Rise: Race to the Future nie oferuje trybu wieloosobowego pod żadną postacią. Twórcy nie zaimplementowali też sieciowych rankingów.

Wideo - Rise: Race to the Future

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper