BallisticNG

BallisticNG

8,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neognosis
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
14.12.2018
Europa:
14.12.2018
Producent:
Neognosis
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
14.12.2018
Europa:
14.12.2018

BallisticNG - opis gry

BallisticNG to gra wyścigowa w konwencji future racera wyprodukowana i wydana przez studio Neognosis. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach, a później trafił też na Nintendo Switch (jako BallisticNG NX Edition).

Rozgrywka - BallisticNG

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Vonsnake garściami czerpie z klasyki gatunku, przede wszystkim serii Wipeout. Pojazdy, jakimi przychodzi nam się tu ścigać, czyli futurystyczne poduszkowce, przypominają żywo te z serii Sony. Założenia rozgrywki także są bardzo podobne. Do naszej dyspozycji różne rodzaje maszyn, a każda z nich posiada inne parametry, w związku z czym wybrać może taką, która najbardziej pasuje do naszego stylu. Podczas rywalizacji na torach porozmieszczane są specjalne ‘kładki’. Jeśli przelecimy bezpośrednio nad nimi, otrzymamy boosta lub broń do wykorzystania. Co więcej, kluczowe jest umiejętne posługiwanie się hamulcami powietrznymi, najlepiej tak, by pokonywać wiraże bez utraty prędkości.

Najważniejszym wariantem rozgrywki w BallisticNG jest kampania, która pozwoli nam wziąć udział w około 100 najróżniejszych zawodach. Są to przy tym nie tylko tradycyjne wyścigi, ale też jazda na czas, próba wykręcenia jak najlepszego okrążenia, survival (po każdym okrążeniu pojazd przyspiesza, a my musimy przeżyć jak najdłużej) czy eliminator, gdzie otrzymujemy punkty za atakowanie rywali. Oprócz kampanii twórcy przygotowali ponadto zestaw pomniejszych trybów: Race, Tournament, Time Trial, Speed Lap, Eliminator, Knockout, Survival i Upsurge.

W BallisticNG zaimplementowano również opcję organizowania własnych wyścigów, multiplayer oraz tryb VR i wsparcie modów (te dwie ostatnie atrakcje wyłącznie na PC).

Wideo - BallisticNG

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper