Ride 2

Ride 2

7,0
9 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.0
PS4 8.2
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
07.10.2016
Europa:
07.10.2016
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
07.10.2016
Europa:
07.10.2016

Ride 2 - opis gry

Ride 2 to gra traktująca o wyścigach motocyklowych wyprodukowana i wydana przez włoskie studio Milestone. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Ride 2 to kolejna część serii tworzonej przez włoskie studio Milestone. Nowa odsłona oferuje więcej contentu oraz zmiany w takich dziedzinach jak model jazdy, detekcja kolizji czy sztuczna inteligencja rywali. Do wyboru otrzymujemy tu ponad dwieście motocykli (liczba nie uwzględnia wszystkich dlc udostępnianych po premierze) z kilku różnych kategorii takich jak Naked, Superbike czy Supersport. Co warto dodać, są to oczywiście modele istniejące w rzeczywistości.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to World Tour, czyli swego rodzaju kariera, w której czekają na nas rozmaite zawody. Dużą rolę w tych zmaganiach odgrywają dwa wskaźniki. Pierwszy to PP, którego wysokość zależy od tego, ile modyfikowaliśmy motocykl. Im więcej, tym lepiej. PP musi być na odpowiednim poziomie jeśli chcemy uczestniczyć w poważniejszej rywalizacji. Drugi ważny wskaźnik to natomiast reputacja, od której zależy, do jakich zawodów będziemy mieć dostęp. Startując w wyścigach zarabiamy też kasę, za którą można nabywać nowe maszyny i modyfikacje.

Pozostałe tryby to szybki wyścig, multiplayer oraz team vs. team, czyli rywalizacja czteroosobowych drużyn (AI lub prawdziwi gracze). W każdym z tych wariantów rozgrywki możemy gromadzić kredyty. Warto też dodać, że w Ride 2 mamy do czynienia nie tylko z wyścigami, ale też innymi wyzwaniami jak doścignięcie wskazanego zawodnika w wyznaczonym czasie, różnego rodzaju time triale itd. Twórcy przygotowali w sumie ponad trzydzieści torów (są wśród nich także takie istniejące w rzeczywistości).

Gra oferuje też funkcje sieciowe poza tradycyjnym multiplayerem. Pozwala nam ona bowiem importować avatary innych graczy oraz ich motocykle.

Wideo - Ride 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper