TT Isle of Man: Ride on the Edge

TT Isle of Man: Ride on the Edge

9,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PC 10.0
PS4 10.0
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Kylotonn Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi,   Symulacja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
06.03.2018
Europa:
06.03.2018
Producent:
Kylotonn Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi,   Symulacja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
06.03.2018
Europa:
06.03.2018

TT Isle of Man: Ride on the Edge - opis gry

TT Isle of Man: Ride on the Edge to gra traktująca o wyścigach motocyklowych wyprodukowana przez studio Kylotonn i wydana przez BigBen Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Ride on the Edge to gra poświęcona wyścigom motocyklowym organizowanym każdego roku na tytułowej wyspie Man od ponad 100 lat (produkcja posiada licencję tej imprezy). Developer oddał do naszej dyspozycji ponad dwudziestu istniejących w rzeczywistości zawodników i ponad trzydzieści licencjonowanych maszyn (podzielonych na dwie kategorie) takich producentów jak Yamaha, Kawasaki, Honda, Triumph, BMW, EBR i Norton, a przy tym odtworzył wspomnianą wyspę z możliwie największym przywiązaniem do szczegółów.

Głównym wariantem rozgrywki w produkcji Kylotonn jest tryb kariery, w którym próbujemy wygrać wspomniane wcześniej zawody. Twórcy przygotowali w sumie dziewięć torów i starali się możliwie jak najlepiej odwzorować całą legendarną trasę Snaefell Mountain. Model jazdy jest przy tym realistyczny. Na uwagę zasługuje towarzyszące rywalizacji poczucie szybkości, konieczność zachowania pełnej koncentracji podczas jazdy (błąd np. na ostatnim okrążeniu może nas bowiem słono kosztować) i odwzorowanie niuansów zachowania się motocykla (w maszynach można też grzebać, by poprawić ich osiągi). W tym kontekście warto wspomnieć, że przy produkcji gry w roli konsultantów brali udział uczestnicy zawodów organizowanych na wyspie Man.

Poza trybem kariery gra nie oferuje zbyt wiele zawartości. Dostępny jest m.in. tryb multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób jednocześnie oraz sieciowe rankingi z najlepszymi czasami graczy z całego świata.

Wideo - TT Isle of Man: Ride on the Edge

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper