Lonely Mountains: Downhill

Lonely Mountains: Downhill

7,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0
PC 8.0
PS4 -
XONE 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Megagon Industries
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
23.10.2019
Europa:
23.10.2019
Polska:
23.10.2019
Producent:
Megagon Industries
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
23.10.2019
Europa:
23.10.2019
Polska:
23.10.2019

Lonely Mountains: Downhill - opis gry

Lonely Mountains: Downhill to gra zręcznościowa traktująca o kolarstwie górskim wyprodukowana przez studio Megagon Industries i wydana przez Thunderful Publishing. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja Megagon Industries, jak wspomniano na wstępie, traktuje o kolarstwie górskim, przy czym czyni to z pewnym przymrużeniem oka. Słowem, mamy tu do czynienia z grą w duchu arcade. 

Podczas rozgrywki pokonujemy oczywiście mniej lub bardziej wymyślne trasy, choć w gruncie rzeczy gra stawia przed nami wiele zadań do wykonania. Nie brakuje tu jazdy na czas, za co otrzymujemy nagrody w rodzaju nowych rowerów czy strojów, ale poza tym twórcy przygotowali też szereg innych atrakcji. Przede wszystkim gra jest relatywnie otwarta. Zabawa sprowadza się nie tylko do pędzenia przed siebie na złamanie karku. Mamy tu również możliwość eksplorowania otoczenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie znajdować ukryte miejsca (niekiedy są to malownicze krajobrazy), a każda tutejsza lokacja oferuje różne typy wyzwań (niektóre plansze trzeba przechodzić ponownie, jeśli chcemy uporać się ze wszystkim). 

Sterowanie jest proste. W trakcie jazdy możemy hamować, skakać czy rozpędzać się, ale zmagania nie sprowadzają się tylko do wykazywania się zręcznością. Oprócz tego otrzymujemy także opcje modyfikowania rowerów, gdyż różne ich typy mają swoje specjalne właściwości: jedne lepiej skaczą, drugie rozwijają większe prędkości, a jeszcze inne dobrze sobie radzą na nierównym terenie. Właściwy dobór sprzętu bywa więc kluczowy.

Lonely Mountains: Downhill nie posiada rozlicznych trybów, ale wraz z postępami możemy odblokowywać np. nowe stopnie trudności. Oprócz tego developer zaimplementował także sieciowe rankingi. 

Wideo - Lonely Mountains: Downhill

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper