Red Faction: Battlegrounds

Red Faction: Battlegrounds

5,1
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.0
X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
THQ
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.04.2011
Europa:
06.04.2011
Producent:
THQ
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.04.2011
Europa:
06.04.2011

Red Faction: Battlegrounds - opis gry

Red Faction: Battlegrounds to strzelanina wyprodukowana i wydana przez firmę THQ. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, gdzie był był dostępny tylko w cyfrowej dystrybucji. Battlegrounds to spin-off serii Red Faction.

Battlegrounds to spin-off serii Red Faction, w którym rozgrywka nastawiona jest na multiplayer, choć produkcja oferuje też tryb singlowy pełniący funkcję samouczka przed właściwą zabawą. Założenia jeśli chodzi o fabułę są podobne jak w głównych częściach cyklu - wcielamy się w członka marsjańskiej rebelii, która walczy przeciwko imperialnym siłom Ziemi. I to w zasadzie tyle w przypadku fabuły. Na przejście czeka szesnaście misji, które rozgrywają się na Marsie. Są ich cztery rodzaje: Speed Trial (wyścig z czasem), Survival, Annihilate (walka z hordami przeciwników na trochę innych zasadach) oraz Shooting Range (musimy strzelać do znajdujących się na planszy min), który łączy cechy trzech poprzednich. Do dyspozycji mamy niekiedy kilka pojazdów, a radząc sobie z kolejnymi wyzwaniami odblokowujemy dostęp do broni w multiplayerze. Zmagania obserwujemy z kamery zawieszonej nad polem bitwy.
 
Przejście szesnastu misji zajmuje godzinę-dwie czasu, ale oprócz tego twórcy zaimplementowali też kilka trybów wieloosobowych. Dokładnie rzecz biorąc do wyboru są trzy: Deathmatch, Capture the Flag oraz King of the Hill, czyli bardzo standardowy wybór jak na strzelaninę. Razem grać mogą maksymalnie cztery osoby zarówno w wariancie sieciowym, jak i lokalnym.
 
Red Faction: Battlegrounds otrzymywało w momencie premiery bardzo przeciętne noty. Jej średnia na serwisie Metacritic wynosiła 49 punktów na 100 możliwych.

Wideo - Red Faction: Battlegrounds

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper