Raji: An Ancient Epic

Raji: An Ancient Epic

6,9
8 oceny

Ocena wg platformy:

NS 8.0
PC -
PS4 7.0
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nodding Heads Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
18.08.2020
Europa:
18.08.2020
Producent:
Nodding Heads Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
18.08.2020
Europa:
18.08.2020

Raji: An Ancient Epic - opis gry

Raji: An Ancient Epic to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Nodding Heads Games i wydana przez Super.com. Tytuł ukazał się najpierw na Nintendo Switch, a potem trafił też na PC, PS4 i Xbox One.

Fabuła - Raji: An Ancient Epic

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Nodding Heads Games to trójwymiarowa gra action-adventure, której akcja rozgrywa się w starożytnych Indiach. Tysiąc lat przed przedstawionymi w niej wydarzeniami dochodzi do wielkiej, wyniszczającej wojny między ludźmi i demonami. Demony to starcie przegrywają, lecz poprzysięgają zemstę. Po wielu latach udaje im się spacyfikować bogów i najechać świat ludzi, pozostawiają po sobie spaloną ziemię i stosy trupów. Jedyną nadzieją ludzkości staje się Raji, dziewczyna, której bogowie powierzają zadanie powstrzymania wroga. Przy okazji jednak będzie ona też zmuszona odszukać swojego zaginionego brata Golu.

Rozgrywka - Raji: An Ancient Epic

Raji: An Ancient Epic to trójwymiarowa gra action-adventure, co z tym idzie - na naszą podopieczną podczas zmagań czekają najróżniejsze wyzwania. Raji posiada do dyspozycji wiele przydatnych broni i mocy, dysponuje umiejętnościami zwiększającymi jej możliwości w dziedzinie eksploracji (wall jumpy, wspinanie, zwisanie z krawędzi), rozwiązuje środowiskowe łamigłówki etc.

Wspomniane bronie i moce przydają się do rozprawienia z rozlicznymi nieprzyjaciółmi. W trakcie przygody spotykamy różne ich rodzaje (o tych lub innych słabościach), co w rezultacie sprawia, że pomiędzy posiadanym na podorędziu wyposażeniem należy się regularnie przełączać. Bronie i umiejętności z czasem da się ulepszać (ewentualnie pozyskiwać nowe) dzięki orbom, na które wpadamy niekiedy podczas eksploracji.

Wideo - Raji: An Ancient Epic

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper