Batora: Lost Haven

Batora: Lost Haven

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC 10.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Stormind Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
20.10.2022
Europa:
20.10.2022
Producent:
Stormind Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
20.10.2022
Europa:
20.10.2022

Batora: Lost Haven - opis gry

Batora: Lost Haven to gra action-RPG wyprodukowana przez studio Stormind Games, twórców serii Remothered. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Fabuła - Batora: Lost Haven

Fabuła gry bazuje na prostych założeniach. Akcja rozgrywa się w dalszej przyszłości, gdy Ziemia została zniszczona w wyniku niesprecyzowanej katastrofy. Rolę głównej bohaterki odgrywa 16-letnia dziewczyna Avril przemierzająca ruiny wraz ze swoją przyjaciółką Mią po sugestii zawartej w wizji sennej. Prawda wychodzi wkrótce na jaw: Avril napotyka bóstwa Ziemi, Słońce i Księżyc, które powierzają jej misję uratowania galaktyki. W tym celu musi ona odwiedzić różne obce światy i pozyskać rdzenie planet.

Rozgrywka - Batora: Lost Haven

Batora: Lost Haven to gra action-RPG przypominająca tytuły typu hack and slash. Nasza podopieczna na początku swojej przygody zostaje wyposażone w dwie Natury, pomiędzy którymi może (a wręcz musi) się przełączać: naturę słońca i naturę księżyca. Obie posiadają swoje własne paski zdrowia i wachlarze umiejętności. 

Innym ważnym elementem rozgrywki są runy, które możemy wyekwipować, by pozyskać nowe umiejętności. Aby móc ich jednak używać, potrzebujemy odpowiedniej liczby punktów Defender, Neutral lub Conqueror, które otrzymujemy po wbiciu nowego poziomu doświadczenia.

Na uwagę w Batora: Lost Haven zasługuje również system karmy. W trakcie przygody Avril ma okazję podejmować decyzje wpływające na świat wokół, np. na życie i śmierć tej lub innej osoby, a w konsekwencji też na zakończenie. 

Wideo - Batora: Lost Haven

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper