Teslagrad 2

Teslagrad 2

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 10.0
XSX|S 10.0
NS 8.3
PC 8.0
PS4 10.0
XONE 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rain Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
19.04.2023
Europa:
19.04.2023
Producent:
Rain Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
19.04.2023
Europa:
19.04.2023

Teslagrad 2 - opis gry

Teslagrad 2 to gra action-adventure w konwencji metroidvanii wyprodukowana przez Rain Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Był on kontynuacją Teslagrad.

Fabuła - Teslagrad 2

Dalsza część tekstu pod wideo

Grę cechuje minimalistyczny styl narracji. Produkcja Rain Games pozwala nam się wcielić w Luminę, córkę głównego bohatera pierwszej części Teslagrad. Zadanie Luminy jest proste: wrócić do domu. W tym celu podróżuje ona przez zrujnowany steampunkowy świat inspirowany nordyckim folklorem. Dlaczego jednak znalazła się gdzie się znalazła, kto ją śledzi i kim jest pomagający jej tajemniczy człowiek – na to pytanie będziemy musieli znaleźć odpowiedź w trakcie wędrówki.

Rozgrywka - Teslagrad 2

Druga część Teslagard to, podobnie jak pierwsza, dwuwymiarowa gra action-adventure. Nasza podopieczna dysponuje mocami związanymi z magnetyzmem. Lumina potrafi przyzwać dwa pola elektromagnetyczne, niebieskie i czerwone, by korzystać z nich do przyciągania i odpychania rozmaitych obiektów. Moce te przydają się bardzo często do rozwiązywania łamigłówek czy radzenia sobie z przeszkodami. Możemy dla przykładu chodzić dzięki temu po ścianach odpowiedniego koloru czy ‘odbijać’ się od niebieskich platform. Wraz z postępami zyskujemy nowe narzędzia, jak topór, którym można rzucać i teleportować się do miejsc, gdzie wyląduje.

Lumina dysponuje również mocami elektryczności. One też posiadają wiele zastosowań. Można za ich pomocą pokonywać zamknięte przejścia, korzystać z kabli do szybkiego przemieszczania się z miejsca na miejsce czy walczyć z przeciwnikami. W tym kontekście warto wspomnieć, iż w Teslagrad 2 nie brakuje starć z bossami.

Wideo - Teslagrad 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper