Raging Justice

Raging Justice

6,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 4.5
PS4 7.3
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
MakinGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.05.2018
Europa:
08.05.2018
Producent:
MakinGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.05.2018
Europa:
08.05.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Raging Justice (PS4)
5.5
Recenzja: Raging Justice (PS4)
PS4

Raging Justice - opis gry

Raging Justice to chodzona bijatyka wyprodukowana przez niezależne studio MakinGames (założone przez byłych pracowników Rare) i wydana przez Team17. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Raging Justice

Dalsza część tekstu pod wideo

Raging Justice to chodzona bijatyka, która swoją rozgrywką oraz stylem graficznym nawiązuje do złotej ery tego gatunku, czyli do lat 90. Gra posiada oczywiście fabułę, ale jest ona namiastkowa. Burmistrz miasta opanowanego przez przestępców zostaje porwany, a my musimy go znaleźć i odbić. Do wyboru są trzy postacie: policjant Rick Justice, służącą w przeszłości w wojsku Nikki Rage oraz 15-letni Ashley King, który z bandziorami rozprawia się przy pomocy swojego plecaka. Postacie różnią się nieco umiejętnościami i pewnymi cechami, np. ktoś zadaje większe obrażenia, ale jest wolny (lub na odwrót).

Rozgrywka nie odbiega szczególnie od klasyków gatunku. Nasi podopieczni dysponują standardowym kopniakiem i uderzeniem, a także skokiem i możliwością wykonywania rzutów. Na planszach porozmieszczane są również rozliczne bronie i elementy otoczenia, których możemy użyć podczas zmagań - wśród nich przedmioty zarówno bardziej przyziemne, jak i wydumane. Na uwagę zasługuje mechanika, która pozwala nam odgrywać rolę dobrego lub złego gliny. Bandziorów można bowiem aresztować (uprzednio należy ich ogłuszyć) lub zatłuc na śmierć. To pierwsze pozwala zregenerować niewielką część energii. To, jak postępujemy, rzutuje później na zmagania.

Grać możemy w pojedynkę lub współpracując z drugą osobą (tylko wariant lokalny; w Raging Justice nie ma opcji grania przez sieć). Poza tym dostępny jest także tryb survivalowy oraz sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy z całego świata.

Wideo - Raging Justice

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper