Project Rap Rabbit

Project Rap Rabbit

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
NanaOn-Sha
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Prace wstrzymane
Producent:
NanaOn-Sha
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Prace wstrzymane

Project Rap Rabbit - opis gry

Project Rap Rabbit to gra rytmiczno-muzyczna przygotowana przez studio NanaOn-Sha. To właśnie ta formacja była zaangażowana w tworzenie pierwszego PaRappa the Rapper. Nad tytułem czuwa Masaya Matsuura, który również pracował nad tą serią od samego początku. W składzie zespołu znalazł się dodatkowo Keiichi Yano, czyli autor Gitaroo Man.

Twórcy postanowili przygotować „nowy typ gier muzycznych”, który łączy elementy z poprzednich projektów ze świeżą mechaniką. Pod względem opowieści poznajemy królika Toto-Maru i jego towarzysza Otama-Maru, którzy wędrują po zniszczonym świecie. Bohaterowie podczas swojej podróży trafiają do przywódców złych frakcji i za pomocą „rapowych bitew” walczą z nimi – tylko w taki sposób protagoniści mogą doprowadzić do pokoju.

Ze względu na charakter pojedynków autorzy nie mogli zdecydować się na system rozgrywki znany z typowych gier z tego gatunku. Autorzy przygotowali gameplay przypominający koła dialogowe z Mass Effecta oraz Fallout 4. Zdaniem deweloperów Project Rap Rabbit zaprezentuje „przyszłość gier muzycznych”.

Wideo - Project Rap Rabbit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper