PowerSlave: Exhumed

PowerSlave: Exhumed

7,3
6 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.7
PS4 -
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nightdive Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
10.02.2022
Europa:
10.02.2022
Producent:
Nightdive Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
10.02.2022
Europa:
10.02.2022

PowerSlave: Exhumed - opis gry

PowerSlave: Exhumed to strzelanina FPP wyprodukowana i wydana przez Nightdive Studios. Tytuł ukazał się na PC. Był on remasterem Exhumed wydanym pierwotnie na PC, PlayStation i Segę Saturn.

Fabuła - PowerSlave: Exhumed

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja toczy się pod koniec XX wieku, starożytne miasto Karnak zostaje przejęte przez nieznaną siłę, a helikopter oddziału, którego zadaniem miało być sprawdzenie sytuacji na miejscu, zostaje zestrzelony - przeżywa tylko główny bohater. Jego misją będzie przedrzeć się przez hordy mumii, złych duchów i innych stworzeń kojarzonych z egipskimi mitami. Podczas jego zmagań pomoże mu duch faraona Ramzesa, którego zwłoki zostały wygrzebane przez najeźdźców.

Rozgrywka - PowerSlave: Exhumed

Exhumed pod względem rozgrywki nie odbiega szczególnie od typowych przedstawicieli gatunku. W trakcie zmagań poruszamy się po ruinach starożytnego Egiptu, wyrzynając napotkanych przeciwników i zbierając przedmioty przydające się podczas misji. Do dyspozycji mamy kilka broni (np. bomby, pistolet, karabin), ale w odróżnieniu od pozostałych reprezentantów gatunku o ilości amunicji informuje tutaj wskaźnik pod postacią paska, a nie licznik. Możemy go oczywiście zregenerować zbierając porozrzucane po planszach orby.

W trakcie wędrówki znajdziemy na swej drodze artefakty, które dają nam nowe zdolności. Może to być dla przykładu wyższy skok, możliwość oddychania pod powierzchnią wody, przechodzenia przez niebezpieczne sekcje i nie tylko to. W grze znajdują się także klucze pod postacią symboli - mogą one otworzyć drzwi w miejscach wcześniej odwiedzonych.

Nowości - PowerSlave: Exhumed

PowerSlave: Exhumed to remaster gry z lat 90. działający na silniku KEX. Nowa edycja nie oferuje dodatkowej zawartości, w jedno łączy natomiast wersje z PS1 i Saturna. Co z tym idzie, pojawiają się w niej dodatkowe elementy gameplayu znane ze sprzętu Segi, np. power-upy (boost dla broni, niewidzialność, wszystkowidzące oko) oraz tzw. bomb-boost, patent pozwalający wyżej skakać dzięki eksplozji.

Wideo - PowerSlave: Exhumed

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper