Power Rangers: Battle for the Grid

Power Rangers: Battle for the Grid

6,4
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE 7.0
NS 6.0
PC 6.0
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
nWay
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.03.2019
Europa:
26.03.2019
Producent:
nWay
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.03.2019
Europa:
26.03.2019

Power Rangers: Battle for the Grid - opis gry

Power Rangers: Battle for the Grid to bijatyka wyprodukowana przez studio nWay i wydana przez Lions Gate. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja studia nWay, której wcześniej koncentrowało się na grach tworzonych z myślą o urządzeniach przenośnych, celebruje 25-lecie marki Power Rangers, która największe triumfy święciła w latach 90. za sprawą serialu telewizyjnego. W grze pojawiają się bohaterowie z różnych serii.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Battle for the Grid to dwuwymiarowa (choć postacie i otoczenie są trójwymiarowe) bijatyka z przystępnym systemem walki, który umożliwia wdrożenie się nawet mniej doświadczonym graczom. Ważniejszy od trzaskania skomplikowanych combosów jest tu bowiem odpowiedni timing, tj. wiedza o tym, kiedy najlepiej wyprowadzić uderzenie. W starciach uczestniczy szóstka zawodników - po trzech w jednej ekipie. Rzecz polega na tym, żeby pozbawić każdego z trzech przeciwników paska energii, czyli jak w standardowej bijatyce. Pomiędzy podopiecznymi możemy się oczywiście przełączać (zawodnikowi w odwodzie regeneruje się zdrowie). Mogą oni także włączyć się do akcji, by kontynuować combo lub pomóc, gdy sami jesteśmy atakowani.

Gra na premierę posiadała niewiele zawartości: m.in. dziewięć grywalnych postaci, pięć aren czy tryb Arcade (dostępny był też multiplayer dla dwóch osób). Tytuł był jednak wspierany po premierze darmowymi dodatkami, jak tryb fabularny (za jego scenariusz odpowiadał Kyle Higgins, który pracował wcześniej nad Mighty Morphin Power Rangers: Shattered Grid, Nightwing, Batman: Gates of Gotham), nowe postacie czy nowe areny. Twórcy organizowali również wyzwania i turnieje dla graczy.

Wideo - Power Rangers: Battle for the Grid

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper